K bodovému zisku tentokrát nepomohl ani klatovský mladík František Holík, který v posledním zápase na půdě rezervního výběru druholigové Příbrami vstřelil jednu za tří branek týmu (Klatovy vyhrály 3:1), ale tentokrát on, stejně jako jeho spoluhráči, vyšel gólově naprázdno.

FORTUNA divize A (18. kolo): SK Klatovy 1898 - FK Slavoj Český Krumlov

První domácí utkání jara vám nevyšlo podle představ. Český Krumlov vytěžil z minima maximum a odvezl si ze stánku na Rozvoji tři body. Jaký to byl zápas?
V prvním poločase jsme byli více na balonu, ale bohužel jsme si dokázali vytvořit málo gólových příležitostí s výjimkou samostatného úniku Metyho (Mětoděj Málek - pozn. autora), který brankou neskončil. Naopak náš soupeř z ojedinělého útoku vstřelil úvodní branku. Do druhé půle jsme pak nevstoupili dobře, měli jsme hodně nepřesných přihrávek a Krumlov začal být pohyblivější a fotbalovější. A v závěru to z naší strany byla už spíš křeč.

Hrálo se na klatovském travnatém hřišti, které ale nebylo v ideálním stavu. Jak moc terén komplikoval kombinaci, souhru a hru jako takovou?
Hřiště nebylo úplně ideální, kontrola míče na něm byla složitější, ale bylo to pro obě mužstva stejné, takže na tohle se opravdu nemůžeme vymlouvat.

close FORTUNA divize A (18. kolo): SK Klatovy 1898 (na snímku fotbalisté v červených dresech) - FK Slavoj Český Krumlov 0:2 (0:1). info Zdroj: Jindřich Schovanec zoom_in František Holík se do statistik zápasu proti Českému Krumlovu zapsal žlutou kartou, kterou mu udělil zkušený sudí Ondřej Lerch.

Bylo komplikací i to, že jste kvůli odloženému zápasu s Tochovicemi vypadli z určitého tempa, zatímco soupeř minulý víkend hrál?
Je pravda, že po vydařeném zápase v Příbrami bylo odložené utkání určitým narušením harmonogramu, ale i přesto jsme se měli prezentovat daleko lepším výkonem. Zkrátka: určitě bych náš neúspěch na to nesváděl.

Příště hrajete v Rokycanech, které se na jaře zatím trápí. Ve třech zápasech nedokázaly vstřelit gól a získaly jediný bod. Jaké utkání očekáváte a s jakým cílem do něj půjdete? Na podzim jste doma padli 0:2…
Očekávám hodně soubojové utkání, které rozhodne jedna nebo dvě branky. Věřím však, že to bude zápas, který bude pro náš tým vítězný.


Načítám tabulku ...