Františku, jaké bylo utkání v Mariánských Lázních?

Zápas byl relativně vyrovnaný. Oba týmy si vytvořily nějaké šance. My jsme z mého pohledu mohli skórovat už v první půli, bohužel nám to tam nepadlo. Mariánky měly zase více ze hry ke konci zápasu, takže remíza byla asi celkem spravedlivá. Důležité pro nás bylo, že jsme pak zvládli boj o druhý bonusový bod.

Vy osobně jste měl v prvním dějství tři dobré střelecké pokusy. Co chybělo k tomu, aby některé skončily v síti?

Jak už jsem zmiňoval, právě v první půli jsme mohli skórovat. Měl jsem tam jednu skrytou střelu, která šla těsně vedle. Tam chybělo kousek štěstí. Při druhém pokusu jsem chtěl obstřelit gólmana, ale tady mě zradila přesnost. Je to škoda. Věřil jsem, že to tam spadne.

Poslední tři vzájemné zápasy mezi vámi a Mariánskými Lázněmi nabídly jen dva góly ze hry. Dva hubené výsledky 1:0 a teď zápas po 90. minutách skončil bez branek. Čím si to vysvětlujete?

Z mého pohledu to jsou mezi námi hodně opatrné zápasy. Možná to bude tím, že se oba týmy drží tabulkově blízko sebe a každý bod má tak velkou váhu.

Gól ze hry jste sice nedal, zato svou penaltu v rozstřelu jste zvládl bravurně – míč jste napálil nechytatelně pod břevno. Byl jste rozhodnutý předem, že zakončíte zrovna tímto způsobem?

Jojo, byl. Už předem jsem věděl, že vsadím na razantní střelu, protože vždycky, když na tréninku vymýšlím, tak to skončí špatně (smích).