„Bod bereme," prohlásil po konci utkání trenér klatovských fotbalistů Matěj Spěváček. „Za mě je bod výborný," přidal se i Tadeáš Přibáň. „Dali jsme gól na 1:0, dopředu jsme toho pak už moc neměli, spíš jsme bránili, ale kromě jedné situace jsme to všechno odbránili a s bodem jsme spokojení," pokračoval v hodnocení remízové partie na hřišti u Ferdinandova Pramene.

Fotbalisté SK Klatovy 1898 (na archivním snímku hráči v červených dresech) přivezli na úvod divizního jara bod z Mariánských Lázní.
Remíza. Klatovští fotbalisté přivezli z Mariánských Lázní cenný bod

Pro klubový web se k utkání vyjádřil také univerzál Martin Lávička. „Máme za sebou první jarní zápas a já si myslím, že jsme ho zvládli celkem dobře. Hráli jsme hodně organizovaně, po vstřeleném gólu jsme se sice zatáhli a Mariánky nás zatlačily, ale ve výsledku jeden bod bereme," svěřil se čtyřiadvacetiletý fotbalista Klatov. Západočeši tak začali dlouhou cestu za záchranou divizní příslušnosti cennou remízou na hřišti kvalitního soupeře, ale už vyhlíží další souboj, který je čeká v sobotu doma od 15 hodin proti Baníku Sokolov, jenž na úvod druhé poloviny tohoto ročníku remizoval s Aritmou Praha 3:3.

Fotbalisté TJ Měcholupy (na archivním snímku hráči ve žlutých dresech) porazili po Kdyni i soupeře ze Zdíkova.
Měcholupy deklasovaly Zdíkov, teď už vyhlíží generálku a start fotbalového jara