Domažlice prohrávaly po prvním poločase 0:1, když se těsně před odchodem do kabin prosadil po laciné ztrátě domácích přesnou ranou k tyči šutér Štěpán Zahálka. Jiskra se ovšem nevzdala a ve druhé půli dokázala vyrovnat. V 82. minutě rozjásal domácí publikum ostřílený kapitán Petr Mužík, jenž svojí další exportní parádou v této sezoně zajistil Jiskře alespoň bod.

15. kolo FORTUNA ČFL, skupina A: TJ Jiskra Domažlice (na snímku fotbalisté v modrých dresech) - FK Admira Praha 1:1 (0:1).15. kolo FORTUNA ČFL, skupina A: TJ Jiskra Domažlice - FK Admira Praha 1:1 (0:1).Zdroj: Jindřich Schovanec

„Admira má velmi kvalitní tým, takže bod nakonec musíme brát. Důležité je, že nám soupeř bodově neutekl," hledal pozitivita domažlický trenér Pavel Vaigl na pozápasové tiskové konferenci. Zároveň si ale postěžoval nad tím, kde jeho tým ve šlágru 15. kola třetí ligy tlačila bota. „Měli jsme sice tlak, ale neměli jsme odražené balony. Navíc nám nevycházela finální fáze. Myslím si, že jsme měli více příležitostí než soupeř, ale nedotáhli jsme je do konce," litoval lodivod.

Zdroj: Youtube

Podobně remízové utkání hodnotil také stoper Jiskry Jindřich Sojka, jenž proti Admiře odehrál 79 minut, než jej vystřídal David Brabec. „Byl to bojovný zápas, ve kterém jsme měli navrch, ale spousta našich akcí končila před vápnem soupeře. Když dali hosté vedoucí gól, tak se zatáhli a bylo velmi těžké se do nich dostat. Ve druhém poločase jsme hru zjednodušili a naštěstí vyrovnali. Kdybychom prohráli, bylo by to smutné," uvedl třiadvacetiletý fotbalista.

Jiskra na podzim získala 31 bodů, když devětkrát vyhrála, čtyřikrát remizovala a pouze dvakrát (v Přešticích a s Bohemians 1905 B) vyšla zkrátka. I díky tomu bude na jaře bojovat o postup do FNL. „Za celý podzim musím kluky pochválit. Získali jsme 31 bodů, a to si myslím, že je celkem dost," dodal trenér Vaigl.

TJ Jiskra Domažlice - FK Admira Praha 1:1

Poločas: 0:1. Branky: 82. Mužík - 40. Záhalka. Rozhodčí: Vychodil – Špindlerová, Eibl. ŽK: 2:2 (24. Zajíček, 34. Kuhajda - 28. Čížek, 70. Horák). Diváci: 324. Sestava TJ Jiskra Domažlice: Čerepko – Sojka (79. Brabec), Mužík, Aubrecht, Limberský, Kuhajda (65. Černý), Zajíček, Rychnovský (79. Holík), Dvořák, Vávra (46. Došlý), Fedak (46. Pavlík). Trenér: Pavel Vaigl. Sestava FK Admira Praha: Keller – Herc, Fric, Martinic (46. Skalický), Venc, Michálek (66. Mráz), Čácha (85. Trajhan), Douděra (66. Mlynka), Čížek, Zahálka (90+1. Záruba), Horák. Trenér: František Peřina.

Načítám výsledky ...

15. kolo FORTUNA divize A: SK Aritma Praha - SK Klatovy 1898 (na snímku fotbalisté v červených dresech) 0:2 (0:1).
OBRAZEM: Senzační skalp na závěr. Klatovští fotbalisté skolili pražskou Aritmu