Jako první se svým fanouškům, především z řad rodičů, představili nejmladší přípravkáři FbC Otavské Vydry. „Děti si opět užily sobotu plnou sportování, radosti a zábavy. Všichni se snažili a domů odjížděli s úsměvem. Tak to má být," shodli se navýsost spokojení trenéři Vyder Jan Hořký a Josef Mrzena.

Dorostenci TJ Sokol Sušice (FbC Otavské Vydry) v akci.
Otavské Vydry potrápily nejlepší týmy soutěže, ale nezískaly ani bod

Sobotní odpoledne patřilo sušickým elévům, kteří se vydali do haly 14. Základní školy Plzeň. „Celkově vyrovnaná hra, kde byly vidět velká bojovnost, ale i chyby. Poprvé za nás nastoupil nový hráč Matyáš Babka. Oporou byl v brance David Čech, který každým zápasem roste a předvádí super zákroky. Všem moc děkuji za fajn strávné odpoledne," zářil trenér Josef Mrzena.

Do hlavní západočeské metropole měli namířeno také mladší žáci, kteří v neděli bojovali v hale Area D, domovském svatostánku plzeňských Goril. „Mlži dvakrát vyhráli a dvakrát prohráli, prostor dostala nová brankářka z kategorie elévů. Všichni bojovali, nic nevypustili, kluci navíc byli doplnění o pět holek, které se nebály a předvedly super výkony. Hra se pořád zlepšuje a je radost se na to koukat. Rodiče na tribuně byli opět skvělí, díky za to," uvedl trenér Otavských Vyder Josef Mrzena, jenž měl vskutku náročný víkend, protože odkoučoval hned tři sušické kategorie. Všichni malé aktéři mu ale udělali velkou radost.

Florbalistky FbC Otavské Vydry v Chodově v sousedním kraji prohrály oba zápasy. Navíc nedaly ani jeden gól.
Florbalistkám ze Sušice zvlhnul střelecký prach, z Chodova odjely s prázdnou