Otavské Vydry, které jsou složené z hráčů ze Sušice a Horažďovic, si ve čtvrtém výkonnostním koši poradily s Toužimí, béčkem Tachova i týmem SKVI Plzeň. Talentovaní florbalisté před skvělým domácím publikem a třech jednoznačných výhrách (13:1, 9:2 a 15:0) slaví senznační primát a postup do třetího koše.

„Snový vstup do sezony. Kluci do zápasů dobře propsali věci, na kterých pracujeme. Navíc vnímali zpětnou vazbu ze střídačky a snažili se ji hned zkoušet na hřišti. Výkon tak gradoval a snahy o kombinace a souhry přibývalo. Věřím, že to klukům ukázalo smysl cesty, kterou společně jdeme. Musím pochválit celý tým za přístup a nasazení. Věřím, že za dva týdny na tento start navážeme,“ okomentoval mladý trenér FbC Otavské Vydry Jan Hořký.

„Individuálně se dařilo zejména Jirkovi Potužákovi, který ve třech zápasech vstřelil třináct branek a přidal jednu asistenci. Skvělé však bylo i to, že se bodově prosadil každý z týmu. Děkujeme skvělým rodičům, divákům a TJ Sokol Sušice za podporu,“ doplnil navýsost spokojený kouč Šumavanů.

Výsledky FbC Otavské Vydry: FbC Otavské Vydry - Sokol Toužim 13:1, FbC Otavské Vydry – Florbal Tachov B 9:2, FbC Otavské Vydry – SKVI Plzeň 15:0.

Divize B, 2. kolo: Sport Club Klatovy (na snímku florbalisté v černých dresech) - SK Meťák České Budějovice 6:8.
FOTO: Ztratili vyhraný zápas. Klán: Už není čas na chyby, musíme být lepší