„V menším počtu 8+2 (osm hráček do pole a dvě brankářky - pozn. autora) jsme se vydali na první turnaj sezony. Neměli jsme velká očekávání, ale realita byla nakonec velice příjemným překvapením," rozplýval se trenér Otavských Vyder Jan Hořký a poukázal na několik pozitivních aspektů ve hře svého družstva florbalistek. „Solidní výstavba hry, držení míčku, kreativní přechody do útoku, ale i bojovnost směrem dozadu byly základním kamenem úspěchu. Zároveň se holky ukázaly jako skvělá a veselá parta, která táhne za jeden provaz," potěšilo stále ještě mladého, ale už velmi zkušeného kouče.

Doplnil, že výsledky z úvodních dvou zápasů sezony jsou pro jeho svěřenkyně vzpruhou a zaslouženou odměnou za výkon a přístup k prvnímu dílčímu turnaji sezony. „Jako nováček jsme se tedy vůbec neztratili. Holkám moc děkuji za velice pozitivní sobotu," dodal navýsost spokojený trenér Jan Hořký.

Výsledky turnaje 2. regionální ligy ve Františkových Lázních: Florbal Sokolov - FBŠ Slavia Plzeň 2:1 (Havránková, Vokounová - Poláková), GFG Florbal Sokolov KV Plamen - FBC Rokycany 1:5 (Chromcová - Škardová, Studeníková, Razímová, Dvořáková, Svobodová), Florbal Sokolov - FbC Otavské Vydry 3:5 (Suková, Vokounová, Štenclová - Nagyová 2, Rajalová, Rubášová, Adamcová), FBŠ Slavia Plzeň - GFG Florbal Sokolov KV Plamen 5:2 (Němečková, Čížková, Boháčková, Kubíčková, Boháčková - Chromcová, Nemeščuková), FBC Rokycany - FbC Otavské Vydry 1:1 (Svobodová - Bělochová).

Sestava FbC Otavské Vydry: Guziová, Röschelová - Šteflová, Kornerová, Nagyová, Rajalová, Kotišová, Adamcová, Bělochová, Rubášová. Trenér: Jan Hořký.

Klatovský fotbalista Jakub Janota v sobotním utkání 8. kola FORTUNA divize s Jindřichovým Hradcem (2:0).
Klíčem k úspěchu byl týmový výkon, říká nová klatovská tvář po výhře nad Hradcem