Elévové Otavských Vyder se v rámci dalšího dílčího turnaje letošního ročníku Plzeňské ligy představili na domácí palubovce Gymnázia Sušice. Kvůli tomu, že k dispozici bylo dohromady třináct chlapců a osm dívek, sestavili trenéři Kopelent s Holečkem hned dva týmy, které odehrály po čtyřech zápasech.

Fotogalerie: Otavské Vydry získávaly zkušenosti na turnajích v Sušici a Rokycanech

„Domácí víkendové kolo jsme odstartovali vzájemným soubojem, poté následovaly další tři zápasy. Děti se za povzbuzovaní rodičů snažily prodat věci z tréninku, z čeho máme radost. Máme radost také z nových tváří a z pomoci rodičů s organizací, či pomocí v bufetu. Také přišlo několik starších kluků podpořit mladší spoluhráče, což je super. Těšíme se na další turnaje," uvedli spokojení trenéři Tomáš Kopelent se Zdeňkem Holečkem.

Starší žákyně v krásném počtu deseti děvčat k zápasům regionální ligy 3+1 vyrazily do Rokycan, kde je čekaly tři zajímavé zápasy. „V sobotu vyrazilo družstvo stržek na další turnajové klání, které hostily Rokycany. Děvčata sehrála celkem tři utkání. I přesto, že holky všechny tři zápasy prohrály, tak se nevzdávaly a bojovaly až do konce," těšilo trenéra Josefa Mrzenu.