Proti Akademikům Sušičané prohráli 3:6, ale první a třetí třetina skončila nerozhodně (0:0, 3:3). V zápase proti Tachovu byly Otavské Vydry pod tlakem, ale znovu dokázali se soupeřem držet krok dvě třetiny zápasu (0:3, 3:4, 0:0).

Florbalistky FbC Otavské Vydry v Chodově v sousedním kraji prohrály oba zápasy. Navíc nedaly ani jeden gól.
Florbalistkám ze Sušice zvlhnul střelecký prach, z Chodova odjely s prázdnou

„Víkendový výkon proti top týmům naší soutěže můžeme hodnotit velmi pozitivně. Do budoucích mačů vyplouváme stále výše k hladině a zjišťujeme, že se dá zahrát slušný zápas s kýmkoliv. Kluci zaslouží pochvalu od maskovaných mužů v brance až po posledního hráče," sdělil trenér florbalových dorostenců FbC Otavské Vydry Martin Vyšín. Jeho tým je v aktuální tabulce se ziskem jednoho bodu i nadále poslední, ale svými výkony potvrdil, že se postupem času bude jen a jen zlepšovat. A že je na čem stavět…

FbC Otavské Vydry - USK Akademik Cheb 3:6

Třetiny: 0:0, 0:3, 3:3. Branky a nahrávky: 25. Řáha (Kolář), 30. Řáha, 33. T. Holeček - 13. Křivský (Kupčík), 17. Hudlický (Čadek), 24. Seidl (Jílek), 33. Stehlík (Aust), 36. dušák (Norek), 36. Seidl. Rozhodčí: Voják, Franče. Vyloučení: 0:0. Střely: 20:34. Diváci: 30. Hala: Lokomotiva Cheb. Sestava FbC Otavské Vydry: Fuks, Karlík - Z. Holeček, Kotiš, M. Holý, Řáha, Jáchim, Karaus, Němeček, T. Holeček, Kahle, Ladman, Potužák, Šimáček, Kolář. Trenér: Martin Vyšín.

Florbal Tachov - FbC Otavské Vydry 7:3

Třetiny: 3:0, 4:3, 0:0. Branky a nahrávky: 8. Slepička (Voleský), 11. Trochta (Kišš), 12. Ulbrich (Voleský), 16. Koliha, 18. Novosád, 22. Slepička (Trochta), 23. Polák (Koliha) - 18. T. Holeček, 22. M. Holý (Potužák), 24. Karaus (Němeček). Rozhodčí: Voják, Franče. Vyloučení: 0:2. Využití přesilových her: 1:0. Střely: 33:14. Diváci: 30. Hala: Lokomotiva Cheb. Sestava FbC Otavské Vydry: Fuks, Karlík - Z. Holeček, Kotiš, M. Holý, Řáha, Jáchim, Karaus, Němeček, T. Holeček, Kahle, Ladman, Potužák, Šimáček, Kolář. Trenér: Martin Vyšín.

Ostatní víkendové výsledky 2. regionální ligy dorostu: FbŠ Slavia Plzeň B - Florbal Tachov 2:8, USK Akademik Cheb - FbŠ Slavia Plzeň B 12:2, FbC Plzeň B - FBŠ Gorily Plzeň Tlučná, Florbal Sokolov - Sport Club Klatovy 3:4, FBŠ Gorily Plzeň Tlučná - SK Jiskra Domažlice 2:6, SK Jiskra Domažlice - Florbal Sokolov 19:6, Sport Club Klatovy - FbC Plzeň B 5:6.

Sport Club Klatovy (na snímku florbalisté v černých dresech) prohrál na domácí palubovce s Jindřichovým Hradcem 7:8.