A to s Tachovem, se kterým klatovští borci remizovali 4:4, přestože po dvou třetinách ztráceli tři góly. „Utkání se opravdu nevyvíjelo podle našich představ, ale kluci se semkli a dokázali neuvěřitelně do konce třetí třetiny vyrovnat. Vyrovnávací branku vstřelil v čase 34:13 Honza Baxa, který byl u všech našich branek a do statistik si připsal čtyři kanadské body za dvě branky a stejný počet asistencí,“ uvedl jeden z trenérů klatovských mladíků Adam Hašek.

Fotbalisté TJ Svatobor Hrádek (na archivním snímku fotbalisté v modrých dresech) remizovali v posledním utkání podzimní části _I. B třídy s TJ Dobřany 0:0.
Hrádek na závěr remizoval. Brabec: Po průběhu utkání jsme mírně zklamaní

Také druhé utkání dalšího dílčího turnaje bylo nesmírně vyrovnané, ale Klatovy nakonec prohrály s Gorilami Plzeň a Tlučnou těsně 3:4. „Utkání nám mírně uteklo v závěru druhé třetiny, kdy nám soupeř dal gól do šatny. V úvodu třetí periody jsme nezvládli nastoupit na soupeře, ten naopak dokázal hned v první minutě vstřelit branku a získal tak příjemný dvoubrankový náskok,“ litoval klatovský kormidelník. „Zápas jsme se ještě pokusili zdramatizovat a v čase 35:26 jsme vstřelili branku, kterou jsme se dostali na rozdíl jediného gólu. Soupeř si ovšem závěr pohlídal a byl to on, kdo si připsal tři body,“ doplnil.

Florbalisté Sport Clubu Klatovy, ilustrační snímek.Florbalisté Sport Clubu Klatovy, ilustrační snímek.Zdroj: Florbal Klatovy

Po šesti odehraných zápasech letošního ročníku druhé regionální ligy patří klatovským florbalistům třetí místo. Vede společný tým plzeňských Goril a Tlučné o bod před Sokolovem. Čtvrtý je Cheb a pětičlennou soutěž uzavírá Tachov. V příštím dvojkole se Klatovští představí v hale Lokomotivy Cheb, kde se utkají se Sokolovem a domácími Akademiky. Duely jsou na programu v sobotu 26. listopadu. Časy jednotlivých bojů ale budou teprve upřesněny.

Florbal Tachov – Sport Club Klatovy 4:4

Třetiny: 2:1, 2:0, 0:3. Branky a nahrávky: 3. Šťástka, 5. Sňozík, 19. Polák (Gabriško), 23. Pahorecký (Krofta) – 3. Kečkeš (Baxa), 31. Baxa (Hais), 34. Š. Žežula (Baxa), 35. Baxa. Rozhodčí: Lejba, Berka. Střely: 32:36. Diváci: 15. Sestava Sport Clubu Klatovy: Zástěra – Kollros, Fukal, Baxa, Hais, Kečkeš, Stegner, Š. Žežula, Kronauer, Dulka, Kožený, Kafoněk, K. Hájek. Trenéři mužstva: Jiří Veselý a Adam Hašek.

Gorily Plzeň & Tlučná – Sport Club Klatovy 4:3

Třetiny: 1:1, 2:1, 1:1. Branky a nahrávky: 9. Skounic, 13. F. Čech (L. Čech), 24. Jankovič (L. Čech), 25. A. Čech – 3. Baxa (Hais), 22. Baxa (Š. Žežula), 36. Baxa (Hais). Rozhodčí: Lejba, Moravec. Střely: 29:20. Diváci: 40. Sestava Sport Clubu Klatovy: Zástěra – Kollros, Fukal, Baxa, Hais, Kečkeš, Stegner, Š. Žežula, Kronauer, Dulka, Kožený, Kafoněk, K. Hájek. Trenéři mužstva: Jiří Veselý a Adam Hašek.

15. kolo FORTUNA divize A: SK Aritma Praha - SK Klatovy 1898 (na snímku fotbalisté v červených dresech) 0:2 (0:1).
Zvládli jsme to jako tým, rozplýval se obránce Matěj Šoul po výhře na Aritmě