V základní skupině svěřenkyně mladé trenérky Kláry Malé podlehly jihočeskému Písku těsně 1:2 a favorizovanému Chodovu 1:6, ale remizovaly s pražským Panthers i Židenicemi (2:2, 1:1). V prvním kole play-off ovšem Klatovanky na turnaji skončily, Židenice byly tentokrát nad jejich síly (0:8).

Celý turnaj hodnotila pro klubový web trenérka Klára Malá. „Už ve středu jsme se vydaly na cestu vlakem a ubytovaly se na kolejích VUT. Večer jsme si udělaly procházku na Špilberk, abychom si prohlédly město. Ve čtvrtek jsme navštívily Brněnskou přehradu a poté se připravily na své první zápasy,“ uvedla Klára Malá a naznačila, že v Brně její svěřenkyně nehrály pouze florbal, ale využily každou možnou chvíli k poznání krás a skvostů druhého největšího města ČR.

Po dvou čtvrtečních, dvou pátečních a závěrečném sobotním zápase, který nakonec znamenal stopku, florbalistky vyrazily ještě na lasergame a v neděli se vydaly domů na západ Čech. „I přes výsledky si holky turnaj užily a vytvořily si skvělé zážitky na celý život. Poděkování patří také rodičům, kteří vyrazili až do Brna a vytvářeli děvčatům domácí atmosféru,“ potěšilo trenérku florbalistek.

Kobra Stars Bolešiny - Sokolky Neznašovy (zelené dresy), archiv.
Letní DAFL: Kobry vymazaly Neznašovy, Andělky těsně podlehly Topovkám Řenče