„Hrát za Tatran byl můj sen, který se mi teď splnil. 1. liga juniorek je celostátní soutěž, což dost značí o její kvalitě. Během chvíle jsem si zvykla na tempo zápasů a hraje se mi skvěle. Měříme síly s týmy jako jsou Vítkovice či Chodov, a to jsou souboje, které nás nejvíce posouvají vpřed a které mají tu nejvyšší kvalitu,“ kvituje šestnáctiletá florbalistka.

Šárka Ježdíková.Šárka Ježdíková s číslem 13.Zdroj: archiv florbalistky

V Tatranu Střešovice si kromě samotného florbalového zápolení navíc pochvaluje i skvělý kolektiv. „Parta v Tatranu je skvělá. Jsem ráda, jak mě holky mezi sebe vzaly. Díky tomu se zde cítím jako bych tady hrála už dlouho. Moc si to zkrátka užívám,“ rozplývá se hráčka.

Volejbalistky klatovského klubu (na archivním snímku hráčky v tmavších dresech) se o body s příbramským Baníkem rozdělily.
Premiérové vítězství přišlo až na závěr. Volejbalistky jednou skolily Baník

Svůj debut v letošní sezoně navíc okořenila premiérovou trefou. Pokořila gólmanku pražských Panthers. Jako bonus také jednou asistovala a přispěla tak k jednoznačné demolici soupeřek 12:1.

„Lepší začátek sezony jsem si ani nemohla přát. Samozřejmě na tento okamžik moc ráda vzpomínám a míček, kterým jsem svůj první gól dala, mám popsaný a vystavený doma,“ prozradila Ježdíková, který letos mezi juniorkami vstřelila už dvě branky a připsala si i stejný počet asistencí. Navíc nastupuje i za dorostenky, kde nasbírala tři přesné přihrávky. „Myslím si, že na to, že hraji v obraně, to není špatná bilance, ale určitě bych chtěla ještě nějaké góly a asistence přidat. Třeba hned v sobotu v zápase proti Slavii,“ culí se florbalistka.

Šárka Ježdíková.Šárka Ježdíková v dresu Střešovic.Zdroj: archiv florbalistky

Právě souboj s plzeňským týmem bude pro Ježdíkovou speciální. „Na toto utkání se těším už od doby, kdy známe rozpis zápasů. Pro mě to bude velice zajímavé utkání, protože za Slavii nastoupí řada bývalých spoluhráček. Celkově očekávám pěkný zápas v tempu a snad padne i hodně gólů,“ přeje si.

Společný snímek skupinky běžců z Klatovska. Na Apeninském poloostrově si Tomáš Dolejš se svými kolegyněmi z Eaglovice teamu mimo jiné zaběhli silniční půlmaraton.
V Ešus lize jsme jedna velká rodina, pochvaluje si běžec Tomáš Dolejš

Tatranu v první lize juniorek patří prozatím sedmá příčka. Šárka Ježdíková však míří výš. „Máme zatím odehrané zápasy s těmi nejtěžšími soupeři v lize a duely s těmi lehčími nás teprve čekají. Tím samozřejmě nechci urazit žádný tým, jen teď usuzuji z pozice týmů v tabulce. Takže určitě míříme výš,“ říká Ježdíková, které se život díky angažmá v pražském velkoklubu obrátil naruby.

Šárka Ježdíková.S týmem Tatranu.Zdroj: archiv florbalistky

„Mám teď docela fofr. Studuji 1. ročník střední školy, přesněji řečeno chodím na Gymnázium Jindřicha Šimona Baara v Domažlicích. Školu s trénováním v Praze prozatím stíhám, ale nechci nic zakřiknout. A když jsme u té školy, jednou jsem slíbila svojí třídní učitelce, že jí v nějakém rozhovoru pozdravím, takže tímto zdravím moji třídní učitelku paní Váchalovou,“ dodává Šárka Ježdíková.

Finále turnaje ve hře FIFA21, který uspořádala Viktoria Plzeň. Tomáš Partyngl skončil třetí.
Klatovský fotbalista válí i s ovladačem. Na turnaji v Plzni skončil bronzový