Otavské Vydry na turnaji v domácí aréně Gymnázia Sušice zvítězily ve všech třech případech s bilancí jednadvaceti vstřelených gólů a pouze tří obdržených. A skončily na první příčce. Ačkoliv v mládežnických soutěžích nejde o výsledky ani statistiky, stoprocentní bilance udělala radost hráčům trenérům.

Hokejisté TJ Sušice (na archivním snímku hráči v tmavých dresech) si o víkendu vyšlápli na favorizované Rokycany.
Sušice si vyšlápla na silné Rokycany, skvělým výkonem se blýskl brankář Lejsek

„Kvůli pořadatelství jsme opět spadli do čtvrtého výkonnostního koše, což nám ale dalo možnost vyzkoušet počet 15+2 (patnáct hráčů do pole a dva brankáře - pozn. autora) a tři novější kluky. Luky Balint, Honza Barták i Dominik Bílý zápasy zvládli velmi slušně a ukázali práci na sobě a potenciál směrem do budoucna. Stejně jako všech pět mladších žáků," pochvaloval si trenér Jan Hořký.

„Hra měla solidní tempo, hezké akce a bylo vidět sebevědomí na florbalkách. Škoda jen menší komunikace a někdy zbytečně přehnané hry na sebe, na úkor kombinace. Obecně však turnaj hodnotím pozitivně, všechny zápasy jsme hráli na míčku do zatažených obran a jsem rád, jak se s tím kluci popasovali. Díky pořadatelům za jejich práci, klukům za výkony a rodičům za podporu a pozitivní ohlasy během turnaje," doplnil spokojený trenér Otavských Vyder.

Krajská liga, čtvrtfinále play-off, 1. zápas: HC Domažlice - HC Klatovy (na snímku hokejisté v červených dresech) 5:5.
FOTO: Úvodní čtvrtfinále vítěze nepřineslo. Kampf: Asi zasloužená remíza