„Myslím si, že to bylo celkem pěkné florbalové utkání. Ani možná nejkvalitnější, co jsme letos hráli. Většinu zápasu jsme byli disciplinovaní a koncentrovaní na stanovenou taktiku, škoda nějakých chyb, po kterých jsme inkasovali,“ říkal po zápase trenér florbalistek Plzně Vít Procházka. „Ale nevím, co jsme si mysleli v prodloužení, tam to byl prostě chaos. Brzy tak přišel trest za naše nevyužité šance, kterých bylo v celém utkání asi jako je teď v lesích prašivek,“ doplnil.

2. kolo Poháru Českého florbalu: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň (na snímku florbalistky v bílých dresech) - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:4 po prodloužení.2. kolo Poháru Českého florbalu: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň (na snímku florbalistky v bílých dresech) - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:4 po prodloužení.Zdroj: Flickr FBŠ Slavia Plzeň

Slávistky sice v pohárové cestě narazily, ale spravit si chuť i náladu mohou ve víkendových soubojích západních skupiny 1. ligy žen, kde jim po třech kolech patří pátá příčka. V sobotu Plzeňanky hostí od 16.15 hodin Kutnou Horu a o den později v pravé poledne změří síly s doposud neporaženým favoritem z Prague Tigers Nehvizdy. Co myslíte: kolik bodů Slávistky o víkendu uhrají?

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:4 po prodloužení

Třetiny: 0:1, 3:1, 0:1 – 0:1. Branky a nahrávky: 16. Kaslová (Marková), 17. Binědová (Žižková), 25. Binědová (Bejčková) – 3. Vesecká (Reischlová), 25. Bližňáková, 43. Bližňáková (Hrušková), 47. Bližňáková (Nigrinová). Rozhodčí: Lejba, Moravec. Střely: 22:17. Vyloučení: 0:0. Diváci: 70. Sestava FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: Votýpková, Urbanová – Suková, Žižková, Kopřivová, Bejčková, Drugdová, Marková, Peteříková, Raslová, Špetová, Mašková, Binědová, Kaslová. Trenér družstva: Vít Procházka.

Florbalisté FBC Plzeň (na snímku hráči v modrých dresech z víkendového duelu s Troopers) prohráli ve středu večer ve Znojmě vysoko 6:10.
Plzeňští florbalisté schytali ve Znojmě desítku. Rozhodla hororová třetí třetina