Otavské Vydry v zápase proti FBC Rokycany dokázaly dotáhnout dvougólové manko, ale rozhodující branku inkasovaly pouhé dvě minuty před koncem a prohrály 2:3. Sokolovu pak podlehly 0:2, když oba góly soupeřky daly během pár sekund na konci první třetiny. „Tři nové hráčky, solidní hra na míčku a mizerná koncovka. To byly asi tři důležité aspekty. V obou zápasech jsme byli lepším týmem, ale svoje šance jsme bohužel nedokázali proměnit a po chybách z brejkových situacích dostali laciné góly," uvedl kouč vydřích žen Jan Hořký.

Hokejista Radek Mužík (uprostřed).
Hokejista Mužík vstřelil za Spartu první gól. Mám velkou radost, řekl

Jeho svěřenkyně se v aktuální tabulce nachází se ziskem sedmi bodů na posledním místě pětičlenné tabulky, ale druhé juniorky plzeňské Slavie mají pouze o dva body více. První příčku drží GFG Florbal Sokolov KV Plamen.

FBC Rokycany - FbC Otavské Vydry 3:2

Třetiny: 1:0, 1:0, 1:2. Branky a nahrávky: 4. Josífková (Svobodová), 13. Urxová (Brejchová), 34. Josífková (Straková) - 25. Buršíková, 30. Adamcová (Rubášová). Rozhodčí: Lauda, Ircing. Vyloučení: 1:0. Využití přesilových her: 0:0. Diváci: 17. Hala: SH Kašperské Hory. Sestava FbC Otavské Vydry: Guziová, Jiříčková - Šteflová, Maňasová, Nagyová, Rajalová, Marková, Barčáková, Buršíková, Adamcová, Bělochová, Rubášová. Trenér: Jan Hořký.

Florbal Sokolov - FbC Otavské Vydry 2:0

Třetiny: 2:0, 0:0, 0:0. Branky a nahrávky: 11. Vokounová z trestného střílení, 11. Grycová. Rozhodčí: Lauda, Ircing. Vyloučení: 1:0. Využití přesilových her: 0:0. Diváci: 15. Hala: SH Kašperské Hory. Sestava FbC Otavské Vydry: Guziová, Jiříčková - Šteflová, Maňasová, Nagyová, Rajalová, Marková, Barčáková, Buršíková, Adamcová, Bělochová. Trenér: Jan Hořký.

Kompletní víkendové výsledky 2. regionální ligy žen: BC Rokycany - FbC Otavské Vydry 3:2, FbŠ Slavia Plzeň juniorky - GFG Florbal Sokolov KV Plamen 4:5, Florbal Sokolov - FbŠ Slavia Plzeň juniorky 0:1, GFG Florbal Sokolov KV Plamen - FBC Rokycany 5:3, Florbal Sokolov - FbC Otavské Vydry 2:0.

Zdroj: Český florbal

Klára Strnadová na MS WAKO 2023.
Kickboxerka Klára Strnadová je mistryní světa. Pořád mi to nedochází, svěřila se