V malém počtu hráčů si vedli opravdu velice dobře, když nejprve deklasovali Tachov 8:1. „Kluci ukázali, že mají dostatečnou herní kvalitu a zaskočili velice silného soupeře vysokou výhrou 8:1,“ pochvaloval si nový trenér klatovských dorostenců Adam Hašek, jenž si na lavičce týmu odbyl svoji premiéru.

Florbalisté Sport Clubu Klatovy (archivní fotogalerie).Florbalisté Sport Clubu Klatovy (archivní fotogalerie).Zdroj: Flickr Florbal Klatovy.

Ve druhém utkání proti Gorilám mladíci z města karafiátů prohrávali už 1:3, ale nakonec vybojovali bod za remízu 3:3. „Rychle jsme se ujali vedení, ale soupeř se následně dostal do zápasu a začátkem třetí třetiny otočil skóre na 3:1 ve svůj prospěch. Začal tak souboj s časem, který jsme nakonec vyhráli a díky skvělým třem posledním minutám jsme dokázali vybojovat cennou remízu,“ hodnotil kouč Hašek. „Jsem na kluky opravdu moc pyšný a doufám, že v tomto kvalitním přístupu budou pokračovat i nadále,“ dodal trenér klatovských mladíků.

Sport Club Klatovy – Florbal Tachov 8:1 (1:0, 1:1, 6:0) 
Branky a nahrávky:
1. Baxa (Dulka), 13. Kollros (Baxa), 25. Baxa (Stegner), 28. Š. Žežula (Baxa), 29. K. Hájek, 31. Stegner (Dulka), 32. Baxa (Dulka), 33. Dulka (Hájek) – 22. Gabriško (Lazur).

Sport Club Klatovy – FBŠ Gorily Plzeň Tlučná 3:3 (1:0, 0:2, 2:1)
Branky a nahrávky:
8. Stegner (Dulka), 34. Dulka (Stegner), 35. Baxa (Dulka) – 17. Polanský, 21. Altman (Kňourek), 31. Kužel (Polanský).

Sestava Sport Clubu Klatovy: Zástěra – Novosád, Baxa, Stegner, Š. Žežula, Kollros, Dulka, K. Hájek. Trenér: Adam Hašek.

Ilustrační snímek.
Klatovští šachisté v Domažlicích remizovali a přivezli cenný bod