Sobotní den patřil hlavně elévům, kteří se představili v nedalekých Klatovech. Kluci i dívky odehráli čtyři zápasy, ve kterých se snažili především bavit sportem, který je okouzlil. „Celkem 12 kluků makalo a nic nevypustilo. Odměnou jim byly tři vyhrané zápasy a další porce zkušeností. Díky klukům za nasazení," kvitoval trenér elévů Otavských Vyder Zdeněk Holeček.

„Holky tentokrát nebyly na turnaji v tak velkém počtu, přesto se mezi kluky opět neztratily. Daleko lépe plníme věci na hřišti, i když pořád máme mezery v některých herních činostech a někdy i pohybu. Holky jsou však lepší turnaj od turnaje a hlavně je vidět, jak je florbal baví," těšilo trenérku malých sušických florbalistek (elévek) Denisu Guziovou.

Starší žákyně Otavských Vyder se pak představily ve Strakonicích. „Hra se lepší, holky jsou na florbalce každým kolem sebevědomější. Bohužel by to chtělo zlepšit docházku na tréninky, abychom se posouvali rychleji a nedělali základní chyby. Od toho však tato soutěž primárně je. Holkám díky za turnaj," uvedl trenér starších žákyň TJ Sokol Sušice (FbC Otavské Vydry) Josef Mrzena.

Ženy SK Volejbal Klatovy B (na archivním snímku hráčky v bílých dresech) si výhrami v Plzni na Letné upevnily druhé místo v tabulce.
Mladé volejbalistky Klatov přejely plzeňskou Letnou a upevnily si druhou příčku