Malování se oba věnují už odmalička. „Po letech tvoření jsme se vedle sebe postupně naučili zúročit naše zkušenosti, dát naší kreativitě zcela svobodný průchod a tvořit tak co nejvíce v souladu s naším nitrem. Milujeme vyjádření skrze barvy. Co se známe, jsme si i v tomto směru velkou inspirací, oporou a vzájemným motorem,“ píší na svém webu manželé. 

Abstrakce je pro nás nejlepší způsob, jakým přenést na plátno energii, která si skrze nás přeje být zhmotněna. Necháváme se neustále fascinovat tou určitostí neurčitosti. Přestože dílo neobsahuje nic konkrétního, je v něm toho tolik, co lze těžko uchopit slovy dodávají,“ dodávají. 

Podle Levových, je malování kouzelný způsob, jak se spojit s city, pocity, zatím neprožitými prožitky, snovými krajinami, živly nebo třeba s tématy, která chceme pozvat nebo udržet v našem životě. Každý jejich výtvor má svou specifickou energii, nese určité poselství a má svůj jedinečný účel.

Nevěříme v náhody. Věříme, že každý obraz najde svého majitele, pro kterého byl stvořen, vykouzlí radost, prozáří jeho domov a vnese do něj harmonii,“ shodují se manželé. 

Pokud byste umělce chtěli sledovat na facebooku, klikněte zde a pro webové stránky klikněte zde

Děkujeme za příspěvek.