Jako první na start nastoupila velká formace kadetek, která si odnesla 5. místo. Poté vystoupila velká formace seniorek v disciplíně mix. Ty si odnesly 2. místo v kvalifikačním kole.

Hned jako druhé vystoupení po vyhlášení výsledků, předvedly svoji sestavu seniorky se svým pochodovým defilé, se kterým se umístily na zaslouženém 1. místě. Poté vystoupila naše minikadetka Anetka Kopová, se svým sólem s náčiním pom pom, která se probojovala na zlatou příčku. Následovali očekávaní grandsenioři s velkou choreografií S tebou mě baví svět, kteří vybojovali 3. příčku.

A protože jsme měli všichni čas mezi těmito vystoupeními, vydala se část týmu na procházku po městě, aby protáhli svaly a užili si i trochu zábavy. Zbytek týmu čerpal síly na místě, kde zároveň sledovali situaci na ploše.

Po odpočinku se připravily na start juniorky se svým duem s náčiním pom pom a seniorky s velkou formací Malý princ. Juniorské duo se umístilo na 6. místě a seniorky si vybojovaly pozici na třetím místě.

Na závěru prvního dne se odebral celý tým do svých domovů nebo hotelů načerpat síly na neděli.

Následující den započal kvalifikací sestav s náčiním flag. V této kategorii soutěží dvě naše děvčata v disciplíně sólo, která se umístila na 3. a 5. místě. Poté následovalo semifinále malých formací. Zde nám soutěžily 3 miniformace. Jedna ve věkové kategorii kadet a dvě v junior. Kadetky se umístily na 1. místě, kdežto juniorky na 2. a 8. místě. Duo kadetek vybojovalo 3. příčku. Kadetky se svými sóly se potom umístily na 1., 5. a 11. místě. Juniorské sólo baton Nikol Grollové se umístilo na 2. místě a sólo s třásněmi Sáry Melčákové na 8. místě. Nakonec nám vystoupilo i seniorské duo, které se umístilo na 11. místě a seniorské sólistky se umístily na 7., 10. a 15. místě v konkurenci 24 závodnic.

Všichni jsme strávili náročný víkend plný zážitků a jdeme se připravovat na další soutěž.

Eva Pojžárková