Při nehodě zahynula jeho 20letá přítelkyně, sám policista, který slouží jako inspektor vPraze, byl zraněn lehce.

Událost se stala vloni 6. září u obce Nová Víska na hlavním tahu z Domažlic do Klatov. Flosman, jemuž hrozí až pětiletý nepodmíněný trest, podle obžaloby se svou Hondou CBR 600 přejel nejprve při přejíždění osobního automobilu plnou čáru a poté se snažil riskantně předjet nákladní vůz, který předjížděl kamion. Při tom nezvládl řízení a vrychlosti nejméně 116,5 km/h naboural do stromu. Náraz ve vysoké rychlosti nepřežila jeho 20letá přítelkyně Kateřina. „Nákladní automobil Iveco, který jel přede mnou, začal předjíždět ve chvíli, kdy už jsem byl na jeho úrovni a navíc nedal znamení o změně směru jízdy,“ tvrdil u soudu policista, který přiznal, že vminulosti už na motocyklu havaroval. „V sedmnácti jsem si dal šest piv a naboural,“ řekl Flosman, který poté nesměl řídit.

U soudu vypovídali i další svědci. Dva znich jednoznačně tvrdili, že za nehodu může policista, který ve vysoké rychlosti předjížděl na plné čáře a poté se snažil riskantně objet dva nákladní automobily.

Líčení soudce Jaromír Veselý odročil na leden, kdy bude vyslechnut soudní znalec a policisté, kteří zpracovávali protokol o nehodě.