„Jakmile se naši kluci zahřáli na provozní teplotu po dvou a půl hodinové jízdě autem, byl tento souboj jen soubojem o konečné skóre. Do tohoto utkání nastoupili všichni hráči, tedy i hráči z kategorie kadetů, kteří ve své kategorii dostávají menší minutáž, ale i tak se dokázali všichni bodově prosadit. Nakonec populární stovka sice nepadla, možná i proto, že na nadregionální ligu U19 musíme cestovat dvě a půl hodiny autem," uvedl pro klubový web trenér klatovských basketbalistů Petr Fleisig, který si trošku rýpl do vedení soutěže.

„Přitom by stačilo vzít si k rozlosování skupin před sezonou do ruky mapu naší krásné republiky. Jistě by to usnadnilo a hlavně ušetřilo mnoha týmům čas a hlavně finance, které v současné době hledá nejeden klub," doplnil trpce.

BK Sojky Pelhřimov B - BK Klatovy 32:87

Průběh utkání: 12:19, 18:43, 25:63. Rozhodčí: Kunclová, Frass. Úspěšnost trestných hodů BK Klatovy: 7/12. Úspěšné trojky BK Klatovy: 2. Sestava a body BK Klatovy: Faust 9, Červený 8, Petrovický 16, Kolacki 2, Kinský 11, Zub 25, Veselský 4, Kotáb 12. Trenér: Petr Fleisig.

BK Klatovy U13 dívky.
Junioři zničili zálohu Pelhřimova, starší minižačky dvakrát vyhrály i prohrály