DLAŽOV – MEMORIÁL JIŘÍHO KODEŠE

Stejných pět týmů jako v minulém roce se sešlo v sobotu na 23. ročníku memoriálu Jiřího Kodeše v Dlažově. Premiérově se z poháru pro vítěze radoval tým ST Smrk Klatovy, který je známý spíše jako účastník klatovské Kapitol ligy v malé kopané. Smrk v zápasech hraných na 2 x 12 minut neztratil ani bod a zaslouženě turnaj vyhrál. Na druhém místě skončil obhájce prvenství z minulého ročníku, družstvo Janovic nad Úhlavou, a bronzovou příčku vybojovali fotbalisté Bezděkova. Nejvíce zápasů na turnaji odřídili rozhodčí Jan Kadlec a Václav Husník.

Výsledky: Janovice – Bezděkov 0:1, Dlažov – Smrk 0:2, Číhaň – Janovice 1:2, Bezděkov – Dlažov 2:2, Dlažov – Číhaň 0:0, Bezděkov – Smrk 1:3, Janovice – Dlažov 1:0, Číhaň – Smrk 0:1, Smrk – Janovice 1:0, Číhaň – Bezděkov 0:0.

Konečné pořadí: 1. ST Smrk 12 b., 2. Janovice nad Úhlavou 6 b., 3. Bezděkov 5 b., 4. SDH Číhaň 2 b., 5. Dlažov 2 b.

VELKÝ BOR – MEMORIÁL KARLA HLAVATÉHO

Za účasti domácího celku, Budětic, Svéradic a Dolního Poříčí se v sobotu ve Velkém Boru uskutečnil již 27. ročník fotbalového memorialu Karla Hlavatého. Zápasy se hrály na 2 x 30 minut. Turnaj odřídila dvojice rozhodčích Josef Javorský a Petr Bala.

Výsledky: Velký Bor – Budětice 1:1 (0:1; branky: Prokopius – vlastní). Svéradice – Dolní Poříčí 5:1 (3:1; branky: Vachuška 3, Chaloupka M., Makovec J. – Vápeník). O 3. místo: Velký Bor – Dolní Poříčí 3:0 (1:0; branky: Lipert 2, Chládek P.). Finále: Svéradice – Budětice 2:1 (0:1; branky: Vachuška, Chaloupka M. – Hozman V.).
Konečné pořadí: 1. Svéradice, 2. Budětice, 3. Velký Bor, 4. Dolní Poříčí.

Individuální ocenění: nejlepší střelec: Aleš Vachuška (Svéradice), nejlepší brankář: Pavel Toucha (Budětice).

POCINOVICE – MEMORIÁL JOŽI VESELÁKA

Pět týmů se zúčastnilo fotbalového memoriálu Joži Veseláka v Pocinovicích. Hrálo se systémem každý s každým na 1 x 25 minut. Se ziskem devíti bodů nakonec turnajové vítězství vybojovaly Luby B. Přemysl Voráček z vítězného týmu získal navíc cenu za nejhezčí branku turnaje. Druhé místo patřilo Ježovům a z třetí příčky se mohly radovat domácí Pocinovice.

Výsledky: Luby B – Spůle 0:1, Ježovy – Pocinovice 1:0, Kout na Šumavě – Luby B 0:1, Spůle – Ježovy 0:0, Pocinovice – Kout na Šumavě 4:1, Luby B – Ježovy 2:1, Spůle – Pocinovice 0:2, Kout na Šumavě – Ježovy 0:3, Pocinovice – Luby B 0:1, Spůle – Kout na Šumavě 0:0.

Konečné pořadí: 1. Luby B 9 b., 2. Ježovy 7 b., 3. Pocinovice 6 b., 4. Spůle 5 b., 5. Kout na Šumavě 1 b.