VYBERTE SI REGION

Dolany - Se čtvrtým ročníkem sokolského plesu v Dolanech, který pořádají členové TJ Sokol Dolany, byli organizátoři letos spokojeni.

25.2.2016

Sokolský ples v Dolanech 2016Foto: Zdeněk Hora

„Bál se nám povedl a účast lidí byla také hezká," zhodnotil akci předseda TJ Sokol Dolany Zdeněk Hora. O hudbu se postaral dechový a taneční orchestr z nedalekého Švihova Skalanka. Během večera vystoupila taneční skupina Modern Klatovy a místní „sokolíci" si připravili dokonce i půlnoční překvapení.

Autor: Barbora Zoubková

25.2.2016 VSTUP DO DISKUSE

Do Klatov zavítá prvoligový Prostějov

Praha, Klatovy – Úspěšně vstoupili do sezony basketbalisté BK Klatovy, když v prvním ostrém zápase vyřadili ve 2. kole Českého poháru v Praze tamní druholigový Sokol Vyšehrad. To znamená, že 26. října ve 3. kole poháru do Klatov zavítají prvoligoví Orli Prostějov. Vítěz tohoto zápasu se v dalším kole střetne s týmem Kooperativa národní basketbalové ligy BK JIP Pardubice, který jako jediný v minulé sezoně porazil suverénní Nymburk.

OBRAZEM: Hasiči bojovali o pohár starosty

Jindřichovice - V požárním útoku dle pravidel požárního sportu se snažila co nejlépe uspět hasičská družstva, která zavítala na 20. ročník hasičské soutěže o pohár starosty do Jindřichovic.