VYBRAT REGION
Zavřít mapu

FOTOGALERIE: Atletický stadion pod Hůrkou patřil Velké ceně Klatov

Klatovy – Již tradiční atletický mítink Velká cena města Klatov se konal na klatovském atletickém stadionu pod Hůrkou v úterý 9. května.

15.5.2017
SDÍLEJ:

Velká cena města Klatov 2017Foto: DENÍK/Tomáš Kanta

Kvůli nemoci se nemohl závodu aktivně zúčastnit nejlepší bývalý klatovský závodník, oštěpař Petr Frydrych. „Ale i jeho přítomnost jako diváka nás potěšila,“ uvedl předseda pořádajícího oddílu Atletika Klatovy Jiří Hostýnek.

I přes chladné počasí organizátoři zaznamenali na začátku sezony kvalitní výkony, a to i u domácích závodníků. „Přes poměrně chladné počasí se Velká cena města Klatov po sportovní stránce vydařila a závodníci se určitě dobře rozzávodili před ligovými soutěžemi, které odstartovaly o víkendu 13. a 14. května,“ zhodnotil Hostýnek.

Velká cena Klatov 2017 – výsledky

Muži:

150 m (4 startující): 1. Miroslav Bluďovský 16.84 s, 2. Daniel Maruštík 17.00 s, 3. Tomáš Sova 17.03 s (všichni AK Škoda Plzeň).

300 m (4): 1. Miroslav Atlmann (AK Škoda Plzeň) 36.40 s, 2. Luboš Tůma (Atletika Klatovy) 37.28 s, 3. Jan Čiviš (AK Škoda Plzeň) 38.02 s.

Anglická míle (4): 1. Tomáš Jaša (TJ Baník Stříbro) 4:25,72 min, 2. Jiří Gregor (AC Domažlice) 4:39,72 min, 3. Vojtěch Plaček (AK Škoda Plzeň) 4:42,54 min. 110 m přek. (5): 1. Jakub Ryba (AK Škoda Plzeň) 15.36 s, 2. Šimon Novotný (TJ Sokol Č. Budějovice) 15.50 s, 3. Václav Šilhavý 15,83 s.

Vrh koulí 7,26 kg (3): 1. René Hamberger (AC Domažlice) 15,23 m, 2. Dominik Sládek (TJ Sokol SG Plzeň Petřín) 12,93 m, 3. Filip Fujda (SC Start K. Vary) 12,22 m.

Skok daleký (4): 1. Jiří Bešta (Atletika Klatovy) 6,34 m, 2. Tomáš Železný (TJ Sokol Č. Budějovice) 6,04 m, 3. Jan Meissner (VSK FTVS Praha) 5,97 m.

Trojskok (3): 1. Lukáš Kozárek 14,15 m, 2. Ondřej Hunčovský 13,71 m (oba AC Sparta Praha), 3. Lukáš Bešta 12,58 m.

Skok vysoký (6): 1. Lukáš Kozárek 2 m, 2. Matěj Klukan 2 m (oba AC Sparta Praha), 3. Josef Adámek (AC Č. Lípa) 1,90 m.

Ženy:

150 m (3): 1. Sára Čelišová (TJ Sokol SG Plzeň Petřín) 18,45 s, 2. Anna Švecová 18,93 s, 3. Barbara Píchalová 19,29 s (obě AK Škoda Plzeň).

300 m (4): 1. Tereza Petržilková 39,68 s, 2. Veronika Meczlová 43,16 s, 3. Kristýna Přástková 43,28 s (všechny AK Škoda Plzeň).

800 m (2): 1. Denisa Šantínová (AK Škoda Plzeň) 2:27.53 min, 2. Kateřina Křenková (ŠAK při ZŠ Přeštice) 2:37.85 min.

100 m přek. (4): 1. Anna Švecová 14,26 s, 2. Denisa Benešová 15,50 s (obě AK Škoda Plzeň), 3. Klára Buřilová (PSK Olymp Praha) 16,41 s.

Hod oštěpem 600 g (4): 1. Kateřina Klailová (AK Škoda Plzeň) 46,42 m, 2. Andrea Drápalová (AK Olymp Brno) 43,81 m, 3. Eliška Papežová (AC Domažlice) 39,12 m.

Vrh koulí 4 kg (1): 1. Kateřina Klailová (AK Škoda Plzeň) 13,44 m. Skok daleký (2): 1. Klára Buřilová 5,38 m, 2. Michaela Kovandová 4,99 m (obě PSK Olymp Praha).

Skok vysoký (4): 1. Denisa Majerová (AK Škoda Plzeň) 1,65 m, 2. Anita Kelemenová (AC Domažlice) 1,45 m, 3. Lucie Tůmová (Atletika Klatovy) 1,45 m.

Junioři:

150 m (3): 1. Jan Peták (AC Domažlice) 16,97 s, 2. Lukáš Větrovský (AK Škoda Plzeň) 17,66 s, 3. Karel Hanzlík (TJ Sušice) 17,99 s. 300 m (4): 1. Jan Peták (AC Domažlice) 35,48 s, 2. Lukáš Větrovský (AK Škoda Plzeň) 37,56 s, 3. Martin Šilhavý (AC Domažlice) 38,08 s.

Anglická míle (3): 1. Martin Šilhavý (AC Domažlice) 4:43,88 min, 2. Lukáš Krýsl (Atletika Klatovy) 4:46,66 min, 3. Miroslav Sedláček (AK Škoda Plzeň) 5:16,95 min.

Skok daleký (2): 1. Jakub Křížek (TJ Sokol SG Plzeň Petřín) 6,01 m, 2. Karel Hanzlík (TJ Sušice) 5,43 m.

Vrh koulí 6 kg (2): 1. Dominik Sládek (TJ Sokol SG Plzeň Petřín) 14,66 m, 2. Ondřej Šot (Atletika Klatovy) 10,75 m.

Hod oštěpem 800 g (3): 1. Erik Veselý (SSK Vítkovice) 65,94 m, 2. Radek Jůda (Atletika Klatovy) 55,57 m, 3. Filip Najman (USK Provod Ústí n. Labem) 47,47 m.

Juniorky:

100 m př. (1): 1. Lucie Tůmová (Atletika Klatovy) 18,36 s.

Skok daleký (1): 1. Lucie Tůmová (Atletika Klatovy) 4,69 m.

Dorostenci: 150 m (5): 1. Matyáš Fikrle (TJ Sokol SG Plzeň Petřín) 17,25 s, 2. Jakub Švajcr (AK Škoda Plzeň) 17,71 s, 3. Daniel Kastner (TJ Sokol SG Plzeň Petřín) 18,25 s.

300 m (5): 1. Matyáš Fikrle (TJ Sokol SG Plzeň Petřín) 37,34 s, 2. Jakub Karlach (AC Domažlice) 38,19 s, 3. Daniel Kastner (TJ Sokol SG Plzeň Petřín) 38,61 s.

Anglická míle (2): 1. Daniel Kabyš (AK Škoda Plzeň) 5:14,55 min.

Skok vysoký (2): 1. Jan Suchý (AC Domažlice) 1,70 m, 2. Petr Kučera (Atletika Klatovy) 1,65 m.

Skok daleký (1): 1. Lukáš Lauber (TJ Sokol SG Plzeň Petřín) 5,43 m. Hod oštěpem 700 g (5): 1. Antonín Švarc (TJ ČZ Strakonice) 57,88 m, 2. Martin Florian (AC TJ Jičín) 57,32 m, 3. Filip Kaplan (USK Provod Ústí n. Labem) 46,15 m.

Dorostenky:

150 m (3): 1. Simona Haasová (AC Domažlice) 20,28 s, 2. Sandra Vágnerová (AK Škoda Plzeň) 20,59 s, 3. Vendula Přibylová (AC Domažlice) 20,87 s.

300 m (2): 1. Karolína Stehlíková (TJ Sokol SG Plzeň Petřín) 44,89 s, 2. Anita Kelemenová (AC Domažlice) 47,92 s.

800 m (1): 1. Anna Gerberová (AC Domažlice) 2:38,19 min. 100 m př. (1): 1. Anita Kelemenová (AC Domažlice) 16,99 s.

Vrh koulí 4 kg (2): 1. Andrea Balíková (AC Domažlice) 8,90 m, 2. Klára Lokajíčková (TJ Sokol SG Plzeň Petřín) 8,38 m.

Žáci: 150 m (3): 1. Vojtěch Soukup 19,90 s, 2. Matěj Soukup 20,14 s, 3. Josef Váchal 21,59 s (všichni AC Domažlice).

300 m (3): 1. Vojtěch Soukup 44,01 s, 2. Matěj Soukup 44,21 s, 3. Josef Váchal 49,35 s (všichni AC Domažlice).

Žákyně: 150 m (3): 1. Kateřina Šebestová 21,75 s, 2. Terezie Grulichová 22,08 s, 3. Renata Doušová 22,95 s (všechny AC Domažlice).

300 m (5): 1. Barbora Pivoňková (AC Domažlice) 45,76 s, 2. Helena Husníková 45,90 s, 3. Bára Kořínková 49,08 s (obě Atletika Klatovy).

100 m př. (2): 1. Terezie Grulichová 19,34 s, 2. Renata Doušová 19,73 s (obě AC Domažlice). Skok daleký (1): 1. Nikita Kodadová (AC Domažlice) 4,72 m.

Autor: David Kojan

15.5.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Konečně! postrach klatovských prodavaček je za mřížemi

Memoriál Pavla Pilného 2017 - turnaj poboček fanklubů AC Sparta Praha.
47

PODÍVEJTE SE: V Rabí vyhráli Sparťané ze Strakonic

Na dítě spadla těžká vrata

Žichovice – Neštěstí se v úterý dopoledne stalo v Žichovicích na Sušicku. Na teprve tříletého chlapce tam spadla vrata.

Rozhodnutí hráčů ho zklamalo

Sušice – Na konci minulé sezony vládla v Sušici euforie z vítězství fotbalistů v krajském přeboru a z jejich postupu do divize.

Vařit můžete i pod širým nebem

Nemusíte vařit jen v domě. Můžete si pořídit kuchyň, která bude stát pod oblohou, nebo alespoň pod krytým přístřeškem na zahradě. A není to ani tak složité.

Razie v plzeňské věznici objevila pašované telefony, SIM karty i drogy

Plzeň - Policisté obvinili jedenáct lidí. Jsou mezi nimi vězňové i jejich příbuzní a známí.

Předvolební speciál deníku: Jak splnila vláda své sliby?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies