S Přerovem ztratili janovičtí nohejbalisté jen dva sety

Janovice nad Úhlavou /AKTUALIZOVÁNO - FOTOGALERIE/ -Dalším soupeřem janovických nohejbalistů v 1. lize byl v sobotu na domácím hřišti tým ze spodní části tabulky, předposlední TJ Spartak MSEM Přerov

10.5.2009

Nohejbal Janovice - Přerov 6:0Foto: DENÍK/David Kojan

Tým domácích byl až na Škabrouda kompletní, očekával se tedy „povinný“ bodový zisk. Hosté dorazili na poslední chvíli, navíc pouze v šesti, a tedy bez možnosti střídání. Chyběl i zkušený Nadymáček, na kterém výkon Přerova stojí.

NK Janovice - TJ Spartak Přerov6:0

Do první dvojky nastoupil Franic s Růžičkou. Zápas začali ve vlažném tempu, přesto první set vyhráli 10: 9. Druhý set už byl zcela v jejich režii a lehce získali první bod pro domácí.

Druhá dvojka hostí, Pavelka se Šlezarem, kladli domácím Turkovi s Bohatým větší odpor, druhý bod získali domácí až ve třetím setu.

Nejsnazším zápasem pro domácí byla první trojka, domácí vyhráli 10:3 a 10:4, když hosté získali body jen z chyb domácích na útoku.

Naopak druhá trojka, do které za domácí nastoupili Macura s Turkem a Bohatým, musela hrát naplno a neměla to vůbec jednoduché. Po velmi dobrém výkonu vyhráli domácí dvakrát 10:9, a získali tak čtvrtý bod.

„Třetí dvojka byla exhibicí domácích, Macura s Včalou si mohli proti soupeři, který měl při vší úctě kvalitu tak na okresní přebor, dělat, co chtěli. Bavili sebe i diváky a přispěli k pohodovému odpoledni,“ zhodnotil pátý zápas trenér janovických nohejbalistů Vladimír Kasík.

Závěrečný šestý bod získal Martin Bohatý v hezkém zápase v singlu, ztratil sice druhý set, ale ve zkráceném třetím už nedal soupeři šanci.

„Utkání s Přerovem pro nás bylo zatím v soutěži nejsnazší, ztratili jsme v něm pouze dva sety a vyhráli za dvě hodiny osm minut, což je zřejmě oddílový rekord v délce zápasu,“ dodal Kasík.

Příští víkend čeká janovické nohejbalisty dvojzápas na Moravě, v sobotu hrají se silným Vsetínem, v neděli se opět střetnou s Přerovem. Na další domácí zápas si příznivci janovických nohejbalistů musí počkat až do 6. června, kdy domácí budou hostit Solidaritu Praha.

Sestavy domácích: Singl: Bohatý, Dvojky: Franic – Růžička, Bohatý – Turek, Macura – Včala – Podstatný Jiří, Trojky: Franic – Růžička – Šizling, Bohatý – Turek – Macura.

V pondělí dopoledne přidáme fotogalerii

Autor: David Kojan

10.5.2009 VSTUP DO DISKUSE

Andrea Nushartová s trenérkou Věrou Šlajsovou.

Andrea Nushartová je nejlepší v České republice

Horažďovické slavnosti kaše 2015
26

Horažďovice zaplaví kaše

Horažďovice zaskočily Nýrsko, Mochtín vstoupil do baráže výhrou

Klatovsko – Čtyřmi zápasy odstartovaly ve středu krajské fotbalové baráže. Pro fanoušky z Pošumaví byl nejzajímavěší duel v Nýrsku, kde domácí přivítali hosty z Horažďovic.