Ve šlágru kola vedly Devilky nad Křečandami po poločase 4:2, mochtínské hráčky ale ve druhé půli stav otočily a oplatily tak Devilkám porážku z prvního vzájemného duelu. V dresu Klášterských se pěti brankami blýskla Šárka Andělová.

Ve druhém utkání potvrdily Andělky zlepšení formy a deseti góly smetly neznašovské Sokolky. Souboj Šelem s Plánicí rozhodla jediná trefa, kterou dala ve 40. minutě blovická Vladěna Kroupová. V posledním duelu si Vodní Panterky poradily s Kobrou Stars a mají tak stejně bodů jako vedoucí Křeč.

Výsledky:

PS Křeč Mochtín – Devils Klášter 7:6 (2:4; branky: 2., 36. Voráčová, 12., 37. Jílková, 20. Rajalová, 32. Hofmeisterová, 44. Chobotová – 8., 9., 14., 34., 43. Š. Andělová, 17. Veselá).

Andělky Velký Bor – Sokolky Neznašovy 10:0 (4:0; branky: 7., 46. A. Panušková, 12., 25., 33., 50. Toningerová, 18., 29. Niklová, 28. Hozmanová, 30. Pitulová).

Šelmy Blovice – Plánice 1:0 (0:0; branka: 40. Kroupová).

Vodní Panterky – Kobra Stars 6:4 (4:1; branky: 2. Strašková, 3. Ulrychová, 5. Simbartlová, 21. Hájková, 37. A. Mazancová, 39. H. Mazancová – 11., 26., 47., 49. Nováková).

1. PS Křeč Mochtín⋌11 10 0 0 1  91:28  30
2. Vodní Panterky⋌11 10 0 0 1  86:31  30
3. Devils Klášter⋌11  8 0 0 3  75:34  24
4. Andělky Velký Bor⋌11  6 0 0 5  68:49  18
5. Kobra Stars⋌11  3 0 0 8  39:56   9
6. Šelmy Blovice⋌11  2 1 0 8  22:82   8
7. Sokolky Neznašovy⋌11  2 0 1 8  31:77   7
8. Plánice⋌11  2 0 0 9  15:70   6