VYBRAT REGION
Zavřít mapu

FOTOGALERIE: „Čapkovka“ je basketbalovým suverénem

Klatovy – Žáci ze ZŠ Klatovy v Čapkově ulici ovládli oba závěrečné minibasketbalové turnaje klatovských základních škol.

20.6.2013
SDÍLEJ:

Basketbalový turnaj pro 1. a 2. třídy v Klatovech.Foto: DENÍK/Milan Kilián

Kluci a holky z „Čapkovky" vyhráli turnaj 1. a 2. tříd i 3. a 4. tříd.

Všechna školní družstva mohla – a také nastupovala – v mixovaném složení chlapců a dívek.

TURNAJ 1. A 2. TŘÍD ZŠ

Asi 60 dětí z přípravek na turnaji získávalo basketbalové herní zkušenosti, které budou mít možnost zúročit v příštím školním roce, kdy většina z nich přestoupí do družstev chlapců a dívek U11 v BK Klatovy.

Konečné pořadí: 1. ZŠ Klatovy, Čapkova ul., 2. ZŠ Klatovy, Plánická ul. A, 3. ZŠ Klatovy, Tolstého ul. A, 4. ZŠ Klatovy, Tolstého ul. B, 5. ZŠ Klatovy, Plánická ul. B.

„Bylo skvělé sledovat obrovské pokroky všech dětí, které s basketbalovou přípravou začaly teprve v září. Hlavně zlepšení v individuálních činnostech bylo viditelné, což znamená velmi dobrý základ pro další basketbalový vývoj malých talentů. Pevně věřím, že většina bude v tomto nádherném sportu pokračovat i v nadcházejících letech a že nám v Klatovech vyrostou noví nadějní hráči a hráčky, kteří pak budou mít možnost reprezentovat nejen sebe, školu, město, klub, ale i republiku," uvedl k výkonům mladých basketbalistů klatovský trenér Ondřej Sýkora a doplnil, že vítěz tohoto turnaje dostal skvělou cenu – novou sportovní sadu dresů.

TURNAJ 3. A 4. TŘÍD ZŠ

Turnaje se zúčastnila pouze tři družstva, která svedla boje o prvenství v závěrečném „Grand Finale 2013". Opět se potvrdila síla „Čapkovky", která tento závěrečný turnaj s přehledem vyhrála, a dokázala tak získat 1. místo.

Konečné pořadí: 1. ZŠ Klatovy, Čapkova ul., 2. ZŠ Klatovy, Tolstého ul., 3. Masarykova ZŠ Klatovy.

„Vítěz turnaje také získal novou sadu sportovních dresů pro svou školu. Velkou radost udělalo všem dětem, že dostaly nejen diplom, ale i medaile, a mohly si tak užít medailový ceremoniál na vlastní kůži," uvedl Sýkora a dodal: „Všem zúčastněným týmům děkuji za skvělé, nejen basketbalové vystoupení. Velký dík zaslouží vedení ZŠ Klatovy v Plánické ulici, která poskytla školní halu a pomohla s organizací turnaje, a vedení BK Klatovy, který pro turnaj zajistil všechny ceny."

Autor: Redakce

20.6.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Žáci 1. B ze ZŠ Sušice, Lerchova ulice s třídní učitelkou Ivanou Katrušákovou.

Naši prvňáci ze ZŠ Sušice, Lerchova ulice

Pohádkový les na Klenové.
22

FOTOGALERIE: Pohádkový les na Klenové si děti užily

V Měčíně už potřetí překopl pracovník plynové potrubí

Měčín – Už potřetí museli do Měčína vyjet hasiči a policisté kvůli prokopnutému plynovému potrubí.

Šest nejčastějších chyb při výběru toalety

Ačkoliv na toaletě strávíme dle průzkumů přibližně tři měsíce života, nevěnujeme jejímu výběru příliš pozornosti. Přitom se dá udělat mnoho chyb, kterých později litujeme. Přečtěte si 6 nejčastějších prohřešků, kterých se při výběru WC dopouštíme.

Opustili nás...

Klatovsko – Na Klatovsku, Sušicku a Horažďovicku jsme se v minulém týdnu rozloučili:

Muži, který pořezal souseda, hrozí deset let vězení

Klatovy – Dlouhodobé sousedské spory, které vyvrcholily v pátek v noci v Masarykově ulici v Klatovech, dostaly jednoho z aktérů do vězení. Jeden muž pořezal druhého a teď mu hrozí až deset let za mřížemi.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení