VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Koukáme na svět

KLATOVSKO - Hodně štěstí, zdraví a spokojenosti do života přeje Deník.

6.8.2008
SDÍLEJ:

Foto:

Dana a Dušan Bílých z Klatov se 26. července ve 12.15 hodin dočkali v klatovské porodnici narození svého druhého syna. Po Dominikovi (3) přibyl do rodiny Patrik, který vážil 3390gramů a měřil 51 centimetrů. Klára Doležalová z Chocenic se narodila v klatovské porodnici 23. července v 11.58 hodin a vážila 3550 gramů a měřila 51 centimetrů. Rodiče Darina Kudlíková a Bohumil Doležal znali pohlaví miminka již dopředu. Tatínek byl přítomen u porodu. Doma čeká na sestřičku Kateřina (7).
Václav Machek z Vejprnic se narodil v klatovské porodnici 23. července v 7.23 hodin. Chlapeček vážil 3300 gramů a měřil 52 centimetrů. Rodiče Monika a Václav si pohlaví miminka nenechali říct dopředu a tatínek byl přítomen přímo u porodu. Doma na brášku čeká jednadvacetiměsíční Karolínka. Tříapůlletý Filípek Musiol z Velhartic i jeho tatínek, také Filip, chtěli, aby novorozená sestřička, resp. dcera, se jmenovala Terezka. Dvojnásobná maminka Bohumíra však jednoznačně rozhodla, že to bude Eliška a na Terezku si prý budou muset počkat. Eliška (3,32 kg/50 cm) se narodila 24. července čtrnáct minut po půlnoci ve FN v Plzni.
Jan Černý z Nýrska se narodil v klatovské porodnici 23. července ve 3.20 hodin. Malý Honzík vážil 3440 gramů a měřil 51 centimetrů. Rodiče Lenka a Miroslav znali pohlaví miminka již dopředu a tatínek nechyběl u porodu. Z brášky mají radost i sourozenci Lenka (13) a Mireček (3). Pavlína a Vít Salákovi z Horažďovic se 25. července ve 14.25 hodin dočkali v klatovské porodnici narození dcery Kateřiny. Holčička vážila 3150 gramů a měřila 50 centimetrů. Pohlaví miminka rodiče dopředu neznali, nechali se překvapit. Přijet včas k porodu tatínek nestihl. Doma se na sestřičku těší Honzík (2,5).
Vojtěch Husinec z Plánice se narodil v klatovské porodnici 22. července v 5.06 hodin. Chlapeček vážil 2710 gramů a měřil 49 centimetrů. Rodiče Marie a Václav znali pohlaví miminka již dopředu. Tatínek porod nestihl. Z brášky má radost i Vašík (5,5). Daniela Doležalová z Janovic nad Úhlavou se narodila v klatovské porodnici 21. července ve 22.44 hodin. Holčička vážila 3580 gramů a měřila 51 centimetrů. Rodiče Lenka Doležalová a Vladimír Petrigáč znali pohlaví svého prvního potomka již z ultrazvuku.
Matyáš Toman z Opálky se narodil v klatovské porodnici rodičům Petře a Petru 23. července ve 21.28 hodin. Chlapeček vážil 3050 gramů a měřil 50 centimetrů. Pohlaví svého prvního potomka si rodiče dopředu říct nenechali, chtěli mít překvapení. Tatínek byl přítomen u porodu. Viktorie Vanessa Rytířová z Plzně se narodila v klatovské porodnici 22. července ve 12.32 hodin a vážila 3400 gramů a měřila 52 centimetrů. Rodiče Markéta Píšková a Martin Rytíř z Plzně pohlaví svého prvního potomka neznali, lékaři nebyli schopni až do poslední chvíle určit pohlaví z ultrazvuku. Místo tatínka byla u porodu tchyně.
6.8.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nehoda osobního auta u Bezděkova a nehoda autobusu v Klatovech.
5

FOTO: Řidič autobusu nedal přednost

Žáci 1. B ze ZŠ Sušice, Lerchova ulice s třídní učitelkou Ivanou Katrušákovou.

Naši prvňáci ze ZŠ Sušice, Lerchova ulice

FOTOGALERIE: Pohádkový les na Klenové si děti užily

Klenové – Nedělní odpoledne patřilo na Klenové dětem, pro něž skautský oddíl Radost Janovice nad Úhlavou ve spolupráci s janovickou radnicí uspořádal pohádkový les.

V Měčíně už potřetí překopl pracovník plynové potrubí

Měčín – Už potřetí museli do Měčína vyjet hasiči a policisté kvůli prokopnutému plynovému potrubí.

Šest nejčastějších chyb při výběru toalety

Ačkoliv na toaletě strávíme dle průzkumů přibližně tři měsíce života, nevěnujeme jejímu výběru příliš pozornosti. Přitom se dá udělat mnoho chyb, kterých později litujeme. Přečtěte si 6 nejčastějších prohřešků, kterých se při výběru WC dopouštíme.

Opustili nás...

Klatovsko – Na Klatovsku, Sušicku a Horažďovicku jsme se v minulém týdnu rozloučili:

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení