VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Koukáme na svět

KLATOVSKO - Hodně štěstí, zdraví a spokojenosti do života přeje Deník.

31.7.2008
SDÍLEJ:

Foto:

Tomášek Dundr z Vrhavče poprvé zakřičel na svět v klatovské porodnici 15. července 20 minut po 15. hodině. Po narození vážil 2700 gramů a měřil 49 centimetrů. Rodiče Slávka a Oldřich Dundrovi dopředu věděli, že jejich prvorozeným potomkem bude chlapeček, navíc jeho příchod na svět si tatínek nenechal ujít. Počínal si statečně a od lékaře si vysloužil pochvalu za jednoho z nejšikovnějších tatínků u porodu. Nový občánek přibyl do obce Splž u Strážova. 17. července minutu po poledni se v Klatovech narodil Zdeněček Matásek s mírami 3850 gramů a 52 centimetrů. Pohlaví miminka bylo pro rodiče Marii a Zdeňka Matáskovy překvapením, tatínek však u porodu nechyběl. Na bratříčka se už těší i tříletá Monička.
Prvorozeným potomkem Jany Švecové a Michala Kopečného z Klatov je Terezka Kopečná, která se jim v klatovské porodnici narodila 20. července v 18.45 hodin. Rodiče pohlaví svého potomka s mírami 3110 gramů a 49 centimetrů znali dopředu a tatínek si nenechal příchod své holčičky na svět ujít. Osmiletý Ládík Řánek z Čímic si sice přál brášku, ale se svojí sestřičkou Barborkou si jistě také bude rád hrát. Barborka se narodila v klatovské porodnici 19. července minutu po 10. hodině rodičům Janě a Ladislavu Řánkovým, měřila 50 centimetrů a vážila 3400 gramů. Rodiče si přáli holčičku a také dopředu věděli, že se jim jejich přání splní. Příchod druhorozeného potomka si tatínek nenechal ujít.
Sandra Lehečková z Klatov je v pořadí už pátým miminkem rodičů Zdeňky a Petra Lehečkových. Holčička přišla na svět 21. července ve 13.22 hodin, vážila 3650 gramů a měřila 51 centimetrů. O něco starší než narozená Sandra je 10měsíční Vašík. Pohlaví miminka znali rodiče dopředu. Agáta Podracká ze Staré Lhoty se rodičům Simoně Tóthové a Štěpánu Podrackému narodila 20. července v 19.55 hodin. Holčička při příchodu na svět vážila 3570 gramů, měřila 53 centimetrů. Rodiče předem znali pohlaví potomka, na sestřičku se už doma těší i dvouletý Mikuláš.
Vojtíšek Maxa z Nýrska poprvé zakřičel na svět v klatovské porodnici 20. července ve 23.56 hodin. Při narození vážil 3460 gramů a měřil 51 centimetrů.Rodiče Ivana a Jaroslav Maxovi předem znali pohlaví svého druhorozeného potomka, tatínek u porodu nechyběl. Na brášku se těší osmiletý Jára. Prvorozeným potomkem rodičů Viktora Nauše z Chotěšova a Kateřiny Janouškové ze Sušice je Terezka Naušová. Ta poprvé zakřičela na svět v klatovské porodnici 23. července ve 2.20 hodin. Terezčiny míry po narození byly 3280 gramů a 49 centimetrů. Pohlaví svého potomka rodiče dopředu neznali.
Marek Svítil ze Železné Rudy je všestranným sportovcem, a proto by byl rád, kdyby jeho prvorozený syn Štěpánek (3680 gramů a 50 centimetrů) byl také sportovcem. Budoucího lyžaře porodila Petra Svítilová 18. července v 17.06 hodin ve Fakultní nemocnici v Plzni.

31.7.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zápas Kapitol ligy Red Dogs (modří) - Draci Klatovy.
21

Draci zaskočili favority z Red Dogs

Miloš Zeman

Prezident znovu navštíví náš kraj, vybral si termín voleb

Případ utopeného muže v nýrské přehradě policisté odložili

Nýrsko – Policisté odložili případ, kdy se v přehradě u Nýrska v květnu utopil mladý muž.

FOTO: Řidič autobusu nedal přednost

Bezděkov, Klatovy – K nárazu řidičky do stromu a k nehodě autobusu s osobním automobilem vyjížděli v pondělí hasiči, policisté i záchranáři.

Naši prvňáci ze ZŠ Sušice, Lerchova ulice

Klatovsko - Dnes představujeme dvě třídy novopečených školáků ze ZŠ Sušice, Lerchova ulice.

FOTOGALERIE: Pohádkový les na Klenové si děti užily

Klenové – Nedělní odpoledne patřilo na Klenové dětem, pro něž skautský oddíl Radost Janovice nad Úhlavou ve spolupráci s janovickou radnicí uspořádal pohádkový les.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení