Poslední tři body zůstaly v Klatovech

Klatovy - V posledním utkání základní části hokejové 2. ligy sk. Západ porazily Klatovy Benešov 7:2

15.2.2012

SHC Klatovy - HC Benešov 7:2Foto: DENÍK/David Kojan

Do utkání vstoupili lépe domácí, už na začátku 4. minuty vedly Klatogvy 2:0. Benešov srovnal brankami v 6. a 10. minutě, to ovšem bylo ze strany hostů gólově vše. Klatovy přidaly další branku ve druhé třetině a ve třetí třetině rozhodly třemi góly během tří minut. Na závěrečných 7:2 upravil ještě 25 sekund před koncem Hobl.

Střelci Klatov: 3. Kocman, 4. Svoboda, 24. a 49. Steiner, 48. Pavlis, 51. Fajt, 60. Hobl.

Do play off postupují Klatovy ze 7. místa, ve čtvrtfinále se utkají s druhými Řisuty (zápasy venku se hrají ve Slaném). Utkání se hrajou v sobotu 18. 2. od 17.00 hodin ve Slaném, v pondělí 20. 2. od 18.00 v Klatovech a ve středu 22. 2 . opět ve Slaném. Případná další utkání by se hrála v pátek od 18.00 v Klatovech a v neděli od 17.00 ve Slaném.

Autor: David Kojan