V úterním zápase si titul zajistil tým HC Autokempf. Zajímavý souboj se však ještě čeká o 2. místo. Ani o 6. místě ještě není rozhodnuto.

Na závěr sezony připravuje vedení ligy exhibiční utkání mezi týmy Výběr Š.L.A.H. a Stará Garda Klatovy které se odehraje 27. března od 19.15 hodin na klatovském zimním stadionu. Vstup na zápas je zdarma.

AHC Vačice – HC Kinetic 6:1. Třetiny: 2:0, 3:1, 1:0. Branky a nahrávky: Bělík P. ml. 3, Smolík 2, Kadlec (Bělík P. ml., Turner 2, Toman, Joza, Čuban). Vyloučení: 5+1×OK:2. Diváci: 20.

HC Tango – HC Autokempf 3:6. Třetiny: 0:3, 1:1, 2:2. Branky a nahrávky: Gajdušek 2, Sedláček (Sedláček, Vlach Radek) – Kotlan 2, Soběhart M. 2, Hrach, Čihánek (Hrach, Mareš 2, Janda, Vítovec). Vyloučení: 4:4. Diváci: 11.

HC 2009 Nýrsko – HC Viziauto 2:9. Třetiny: 0:3, 1:3, 1:3. Branky a nahrávky: Míšek 2 (Kopačka) – Vizinger 2, Kohout 2, Janoušek 2, Hradecký, Čížek, Lorenc P. (Vizinger 2, Kohout, Janoušek, Hradecký, Kobzík 2, Jiřinec, Pasker). Vyloučení: 4:5. Diváci: 9.

HC Tomahawks – AHC Vačice 0:6. Třetiny: 0:3, 0:2, 0:1. Branky a nahrávky: Smolík 2, Benda, Reitmayer, Turner (Smolík, Benda, Čuban, Míšek, Toman). Vyloučení: 1:2. Diváci: 33.

HC Kinetic – HC Autokempf 0:7. Třetiny: 0:2, 0:5, 0:0. Branky a nahrávky: Soběhart M. 2, Vítovec, Sobota, Kotlan, Hrach, Čihánek (Soběhart M. 2, Vítovec, Sobota, Soběhart L., Janda). Vyloučení: 4:2. Diváci: 28.

HC Tango – HC Poběžovice 4:6. Třetiny: 2:1, 2:2, 0:3. Branky a nahrávky: Gajdušek 2, Pechan, Sedláček (Burcal 2, Mazanec) – Huspeka 2, Klíma, Řezníček, Hromada, Široký (Klíma 2, Řezníček 2, Lincmajer). Vyloučení: 9+1×OK:8. Diváci: 25.

HC Viziauto – HC Čápi 6:3. Třetiny:2:1, 2:1, 2:1. Branky a nahrávky: Vizinger 2, Kobzík 2, Vávra, Čížek (Kobzík, Křepel) – Rajal, Hladík Pavel, Jandík (Rajal, Peksa A., Novák). Vyloučení: 4:2. Diváci:19.

AHC Vačice – HC 2009 Nýrsko 9:2. Třetiny: 3:0, 4:0, 2:2. Branky a nahrávky: Toman 2, Smolík 2, Kupka 2, Turner, Štefl, Bělík P. ml. (Turner, Štefl, Bělík P. ml. Benda 2, Janda, Míšek, Eiben) – Vlasák, Václavovič (Kopačka 2). Vyloučení: 3:4. Diváci: 22.

1. HC Autokempf ⋌22 19 1   2  100:37    39

2. AHC Vačice ⋌23 17 1   5  120:35    35

3. HC Viziauto ⋌22 16 1   5  110:46    33

4. HC Čápi ⋌21 13 1   7    90:59    27

5. HC Poběžovice⋌21   9 2 10    40:70    20

6. HC Tango ⋌21   6 3 12    60:67    15

7. HC 2009 Nýrsko ⋌22   6 2 14    75:110  14

8. HC Tomahawks ⋌22   4 2 16    40:106  10