OBRAZEM: Klatovští mladší žáci se předvedli. Vyhráli oba duely

Klatovy – O mistrovské body bojovaly o víkendu mládežnické hokejové týmy HC Klatovy.

4.2.2015

Liga mladších žáků: HC Klatovy (v červeném) - TJ DDM Rokycany 5:4.Foto: DENÍK/Milan Kilián

Junioři si bez větších problémů přivezli vysokou výhru z ledu Lužnice. Dorost měl nucené volno, jeho zápas v Domažlicích byl odložen.

Starší a mladší žáci odehráli dvě utkání – v Domažlicích a doma s Rokycany. Klatovští starší žáci byli úspěšní jen venku, mladší žáci bodovali na sto procent.

Klatovští čtvrťáci odjeli z Třemošné s dvoucifernou prohrou.

KRAJSKÁ LIGA JUNIORŮ

HC Lužnice-Veselí – HC Klatovy 1:8. Třetiny: 1:1, 0:1, 0:6. Branky Klatov: Kosnar 4, Jindra, Nekola, Bouček, Nejdl.

Sestava HC Klatovy: Gulimov (Lavička) – Hošek, Bouček, Mach, Nejdl, Martykán, Pech, Nekola, Kodýtek, Zdrha, Kosnar, Reiniger, Jindra, Šimůnek.

„V první třetině jsme měli výraznou převahu, ale nedokázali jsme ji úplně zužitkovat. Druhá třetina byla vyrovnanější. Srovnal se počet střel na branku i kvůli tomu, že jsme měli pár vyloučených hráčů. Třetí část naopak zcela odpovídá jejímu výsledku," uvedl z zápasu trenér klatovských juniorů Antonín Mařík.

KRAJSKÁ LIGA DOROSTU

HC Domažlice – HC Klatovy odloženo na 18. února.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ

HC Domažlice – HC Klatovy 2:3. Třetiny: 0:0, 2:3, 0:0. Branky a nahrávky: 23. Říha, 34. Brož – 25. Brtník Jan (Malát), 30. Kotrba (Větrovský), 38., 38. Malát (Moravec). Rozhodčí: Krásnický – Raška. Vyloučení: 2:8. Diváci: 50. Střely na branku: 19:22.

Sestava HC Klatovy: Čech – Brtník Jiří – Kaiser, Makrlík, Kotrba, Koranda, Moravec, Procházka, Brtník Jan, Malát, Kopidlanský, Toman, Lorenc, Větrovský, Grosskopf, Pikhart, Šibík, Vlach.

HC Klatovy – HC Rokycany 4:5. Třetiny: 2:1, 0:4, 2:0. Branky a nahrávky: 15. Malát (Kotrba, Brtník Jan), 19. Vlach (Moravec), 50. Brtník Jan (Malát, Kotrba), 52. Kotrba (Malát, Brtník Jan) – 10. Hruza, 24. Vajner (Kešner), 27. Hruza (Janda), 32. Matoušek (Kešner), 38. Janda (Hruza). Rozhodčí: Pressl Josef – Jindra, Hrdlička Vyloučení: 0:2. Diváci: 73. Střely na branku: 25:17.

Sestava HC Klatovy: Čech, Brtník Jiří – Kaiser, Kotrba, Moravec, Procházka, Koranda, Makrlík, Lejsková, Brtník Jan, Malát, Pikhart, Toman, Vlach, Větrovský, Grosskopf, Lorenc, Kopidlanský, Šibík.

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ

HC Domažlice – HC Klatovy 0:9. Třetiny: 0:1, 0:5, 0:3. Branky: 7. Kaiser (Kosnar), 29. Hrach (Vopalecký), 32. Kaiser, 33. Turhobr ( Krsová), 33. Kosnar (Prokop), 38. Kosnar, 42. Kosnar, 55. Turhobr (Krsová), 59. Kosnar. Střely na branku: 18:36. Vyloučení: 6:6. Diváci: 45. Rozhodčí: Krásnický, Petržík

Sestava HC Klatovy: Raboch – Krsová, Jonáš, Vopalecký, Balák, Kosnar, Hrach, Turhobr, Kaiser, Prokop, Hlavatý, Ferus, Vacík, Mazancová, Jílek.

HC Klatovy – TJ DDM Rokycany 5:4. Třetiny: 3:0, 1:2, 1:2. Branky Klatov: 1. Hrach (Krsová), 9. Kosnar (Prokop, Kaiser), 13. Hrach (Kaiser), 26. Kaiser, 55. Hrach (Kaiser). Střely na branku: 31:15. Vyloučení: 9:5. Diváci: 65. Rozhodčí: Jindra, Hrdlička

Sestava HC Klatovy: Raboch – Krsová, Jonáš, Vopalecký, Balák, Kosnar, Hrach, Turhobr, Kaiser, Prokop, Hlavatý, Ferus, Mazancová, Jílek, Kolář.

KRAJSKÁ LIGA PŘÍPRAVEK

HC Třemošná – HC Klatovy 27:1. Třetiny: 12:0, 8:0, 7:1. Branka Klatov: Pavlík. Rozhodčí: Lang – Vališ. Vyloučení: 4:0. Využití: 0:0. V oslabení:0:0. Diváci: 69.

Sestava HC Klatovy: Bouberle – Krištof, Kovařič, Pavlík, Pikhart, Schmiedt, Jandoš, Rendl, Grosskopf, Babinec, Kubový, Hanzlík, Mareš, Křepel.

Luby bodovaly, Mochtín dostal v Tlumačově sedmičku

Klatovsko – Dalším kolem pokračovaly o víkendu na Klatovsku mistrovské fotbalové soutěže mužů.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.

PODÍVEJTE SE: Vodáci zamkli Otavu

Sušice – Několik desítek lodí vyrazilo v sobotu dopoledne na Otavu ze Sušice na Horažďovice a Strakonice.