Klatovy B získaly povinné body

Plzeň, Klatovy – Povinné dva body za vítězství přivezli hokejisté klatovského béčka z ledu posledního Pubce v 5. kole Plzeňské krajské ligy.

31.10.2012

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Martin Sidorják

Pubec Plzeň  – HC Klatovy B 5:7

Od první minuty byl patrný rozdíl mezi oběma celky. Hra domácích byla plná nepřesností a chyb, na které hosté trpělivě čekali. Hráli ze zabezpečené obrany, ale když přišla příležitost, zaútočili. Bylo jen otázkou času, kdy svou převahu gólově vyjádří.

Vstřelené branky na hru hostů však zapůsobili opačně. Místo toho, aby se uklidnili a dohrávali zápas v klidu, přenechali hru domácím a nechali si vnutit jejich hru. Domácí se začali dostávat do šancí a dokonce se jim podařilo vyrovnat na 2:2. To hosty vyburcovalo k lepšímu výkonu a strhli vedení opět na svou stranu. Po druhé třetině byl stav 3:5.

Před poslední třetinou se nedělala úprava ledu a na kvalitě hry ve třetí třetině to bylo znát. Těžký led vyhovoval domácím. Těm se podařilo dvakrát snížit na rozdíl jediné branky. Na každou branku však dokázali hosté odpovědět a vítězství udrželi.

Třetiny: 0:2, 3:3, 2:2. Branky za HC Klatovy: Hochman 2, Kuželík R., Babka T., Babka O., Janoušek, Kotěšovec.

Sestava HC Klatovy B: Šproch, Jonáš, Šimsa, Kuželík K., Valečka, Nejdl, Turhorb Petr, Plánička, Šrámek, Kotěšovec, Kořínek, Kuželík R, Babka Tomáš, Dvořák, Babka Ondřej, Hochman, Janoušek, Nauš.

Ostatní výsledky: Třemošná – HK Rokycany 4:8, SKP Rokycany – Kaznějov 3:7, Božkov – Chotíkov 2:5.

8. HC Pubec Plzeň ⋌5 0 1 4 19:40 1

V dalším kole se představí klatovské béčko na domácím ledě. V neděli 4. listopadu hostí od 17 hodin Chotíkov.

Autor: Redakce