Klatovští junioři podlehli lídrovi, ale porazili Jindřichův Hradec

KLATOVY - V dalších dvou zápasech měli klatovští ligoví junioři výhodu domácího propstředí

31.10.2008

Klatovští junioři (bílé dresy) podlehli 1:9 v dalším utkání hokejové ligy favorizovaným hostům z Hradce KrálovéFoto: DENÍK/Yvetta Musílková

V prvním duelu nestačili na lídra z Hradce Králové, který ještě neprohrál a má ambice opět se vrátit do extraligy. Klatované zaváhání napravili ale v utkání s Jindřichovým Hradcem.

HC Klatovy – HC VČE Hradec Králové 1:9. Třetiny: 0:2, 0:2, 1:5. Branka Klatov: 52. Vondryska (Horejš). Vyloučení: 11:3. Využití: 0:5. V oslabení: 0:0. Diváků: 50. Střely na bránu: 19:40. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:9. Sestava Klatov: Ulč - Pericat, Švec, Zhvakin, Horejš, Vondryska, Reithar, Straka, Babka, Jandík, Vranješ, Dráždil, Turhobr, Malý, Bastl, Peksa, Jindra, Pitel.

HC Klatovy – KLH Vajgar Jindřichův Hradec 4:3. Třetiny: 2:0, 2:2, 0:1. Branky Klatov: 11. Zhvakin (Ćuban), 11. Horejš (Vranješ, Babka), 26. Vondryska (Vranješ, Babka), 33. Vondryska (Polívka). Vyloučení: 10:6, navíc Pospíchal (JHR) 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváků: 90. Střely na bránu: 39:32. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:3.

Dvě loupežná přepadení za noc

Plzeň - V noci ze soboty na neděli došlo v Plzni ke dvěma loupežným přepadením.

Plzeň se proměnila ve velkou pivní zahrádku

Plzeň - Centrum západočeské metropole se v sobotu proměnilo ve velkou pivní zahrádku.

Bez konkurence. Petřín s přehledem potvrdil roli favorita

Plzeňský kraj – Skvělou sezonu zažili také ve Stříbře. Králem střelců je útočník Lhoty.