HC KLATOVY B – METEOR TŘEMOŠNÁ 3:2
V kádru domácích nenastala oproti loňské sezoně výraznější změna. „Pouze do Malé Vísky přestoupili Kořínek a Turhobr a ze staršího dorostu přišel Brtník,“ upřesnil asistent trenéra Václav Nauš. „Od počátku bylo patrné, že jde o první zápas. Na domácích hráčích dvojnásob, protože nastoupili k zápasu po dvou trénincích, a první třetina tak byla plná nepřesností a chyb. Hosté byli sice aktivnější, ale výraznější šanci si nevypracovali,“ uvedl k první třetině Nauš. Přesto odcházeli hosté do šaten spokojenější, v přesilové hře se totiž prosadil Javornický.

Domácí se rozjížděli pomaleji a postupem času převzali otěže utkání. Pomohla jim k tomu série přesilových her, těsně před koncem druhé třetiny se v přesilové hře ujalo nahození Rajala. Ve třetí třetině se pak v úvodu dvakrát trefil Vondryska. Hosté v závěru zápas ještě zdramatizovali, domácí si však výhru i přes power-play hostů pohlídali.

Třetiny: 0:1, 1:0, 2:1. Branky Klatov: Vondryska 2, Rajal.
Sestava Klatov: Šproch – Juráň, Valečka, Bouček, Rajal, Vizinger, Vondryska, Čuban, Babka T., Kubeš, Hochman, Pitel.

HC BIDLO MALÁ VÍSKA – HC SAXANA GROUP 4:6
Třetiny: 1:3, 2:2, 1:1. Branky a nahrávky Malé Vísky: Kořínek (Kutil), Petruška (Kosohorský), Nauš (Chalupa), Kutil (Petruška).
Sestava Malé Vísky: Sika, Kuželík, Turhobr, Šimsa, Kopidlanský, Král, Chalupa, Kořínek, Nauš, Zahálka, Kutil, Kosohorský, Fait, Petruška, Zýka.

2. liga 2017/2018: Klatovy (bílé dresy) - Radotín