Lídr tabulky krajské ligy totiž odjel do Českého Krumlova pouze s jedenácti hráči.

Naopak veliká spokojenost zavládla v mužstvu klatovských dorostenců, kteří vyhráli v Rokycanech dvouciferným výsledkem, přičemž gólmani Ulrich a Smolík udrželi čisté konto.

Mladší žáci neuspěli ve Strakonicích a dvě prohry museli „skousnout" i klatovští čtvrťáci na ledě soupeře. Prohráli s vrstevníky z Plzně a Třemošná je úplně „přejela".

KRAJSKÁ LIGA JUNIORŮ

HC Slavoj Český Krumlov – HC Klatovy 4:3. Třetiny: 2:1, 1:2, 1:0. Branky a nahrávky Klatov: 20. Zdrha (Kodýtek), 22. Žáček, 29. Kodýtek (Kosnar).

„Chybělo sedm hráčů, kteří posílili A mužstvo v domácím duelu s Vrchlabím. Velkým zklamáním však pro mě byl přístup hostujících rokycanských juniorů, kteří se na zápas vůbec nedostavili, přestože účast na předzápasovém tréninku přislíbili. Z tohoto jednání vyvodím důsledky. Na utkání nás odjelo i s gólmanem pouze 11. Navíc ve druhé polovině druhé třetiny dostal trest ve hře další rokycanský odchovanec Bihari, takže jsme dohrávali v devíti hráčích. Jelikož svůj den neměl ani brankář Lavička, výsledkem byla těsná prohra s nadšeně bojujícím a kompletním týmem domácího mužstva. Na předzápasovém tréninku si s hráči promluvím," uvedl klatovský trenér Antonín Mařík.

Sestava HC Klatovy: Lavička – Bihari, Mach, Martykán, Šmíd, Zdrha, Kosnar, Kodýtek, Jindra, Šimůnek, Žáček.

KRAJSKÁ LIGA DOROSTU

HC Rokycany – HC Klatovy 0:14. Třetiny: 0:4, 0:4, 0:6. Branky a nahrávky: 7. Koranda (Párecký), 18. Šefl (Ulrich), 19. Jůda (Sulan, Koranda), 20. Krs (Brtník), 23. Fořt (Prokop, Koranda), 28. Sulan (Šperl), 38. Párecký (Jůda, Šperl), 40. Brtník (Krs), 41. Krs (Truchlý, Vávra), 43. Jůda (Párecký), 47. Fořt, 49. Šefl, 50. Truchlý (Vlasák II.), 57. Sulan (Jůda, Koranda).

Sestava HC Klatovy: Ulrich (32. Smolík) – Vávra, Truchlý, Krs, Novák, Vlasák II., Prokop, Fořt, Šefl, Vlasák I., Brtník, Jůda, Koranda, Párecký, Šperl, Koutník, Sulan.

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ

HC Strakonice B – HC Klatovy 5:2. Třetiny: 3:0, 2:2, 0:0. Branky Klatov: Kosnar 2.

Sestava HC Klatovy: Raboch – Krsová, Jonáš, Vopalecký, Balák, Turhobr, Kosnar, Mazancová, Kaiser D., Muchna, Ferus, Vacík, Bradáč.

KRAJSKÁ LIGA PŘÍPRAVEK – 4. TŘÍDA

HC Škoda 1929 – HC Klatovy 33:11. Třetiny: 12:5, 8:2, 13:4.

Levá strana hřiště (Vlasák – Uhlík, Pavlík, Jiříček, Kovařič, Schmiedt, Krištof): 18:5 (6:2, 3:0, 9:3). Branky za Klatovy: Jiříček 4, Krýsl.

Pravá strana hřiště (Bouberle, Rendl, Kubový, Kalivoda, Babinec, Krýsl, Ruhsam, Kloud, Jandoš, Pikhart): 15:6 (6:3, 5:2, 4:1). Branky za Klatovy: Krýsl 3 (1 z TS), Kubový 2 (1 z TS), Ruhsam.

HC Meteor Třemošná – HC Klatovy 61:1. Třetiny: 23:1, 17:0, 21:0.

Levá strana hřiště (Bouberle – Uhlík, Jiříček, Kovařič, Schmiedt, Krištof, Babinec, Krýsl, Ruhsam): 42:0 (17:0, 12:0, 13:0).

Pravá strana hřiště (Vlasák – Rendl, Kubový, Kalivoda, Kloud, Jandoš, Pikhart): 19:1 (6:1, 5:0, 8:0). Branka za Klatovy: Pikhart.