Hokejisté HC Horažďovice opět prokázali, že to na Luby umí. Na zimním stadionu v Klatovech přejeli domácí lubský Start jednoznačně devíti góly, a poslali ho na poslední místo tabulky.

Luby – Horažďovice 3:9

Úvod zápasu vyšel hostům dokonale, již v 6. minutě vedli góly Hrubého 2:0. Pak se sice dvakrát za sebou trefil domácí Spurný, ale v závěru třetiny v přesilovce pět na tři potřetí skóroval hostující Hrubý, a poslal Horažďovice opět do vedení. Rozhodující náskok si vybudovali hosté ve druhé třetině, kterou vyhráli 5:0. Luby měly sice několik přesilovek, ale kombinace vázla, nedařilo se jim ani v koncovce. A když nedokázal Jindra proměnit ani trestné střílení, bylo po nadějích.

Třetiny: 2:3, 0:5, 1:1. Branky: Spurný 2, Topinka – Hrubý 4, Funda 2, Sosna L., Kašpar, Vovčko. Rozhodčí: Pressl O. – Rückl, Lincmajer. Vyloučení: 8:5.

1. Katovice⋌6 3 1 2  28:20  7
2. Drahonice⋌5 3 0 2  23:25  6
3. Horažďovice⋌6 2 1 3  30:23  5
4. Luby⋌5 2 0 3  23:36  4