Klatovští mladší žáci si hned na úvod sezony připsali dvouciferné vítězství. Starší žáci se na výhru více nadřeli, rozhodli o ní až ve třetí třetině.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ

HC Klatovy – IHC Písek 8:5.

Třetiny: 1:1, 3:3, 4:1. Branky a nahrávky Klatov: 8. Kotrba (Kopidlanský, Toman), 25. Malát, 36. Malát (Makrlík), 37. Grosskopf (Lorenc, Malát), 41. Malát, 45. Valeček (Lorencová, Brtník), 46. Malát (Lorencová), 55. Malát (TS). Rozhodčí: Jindra – Hrdlička, Nejdl. Vyloučení: 7:5. Diváků: 70. Střely na branku: 25:25

Sestava HC Klatovy: Čech, Brtník Jiří – Kaiser Ondřej, Moravec, Procházka, Valeček, Makrlík, Šibík, Koranda, Lejsková, Šmíd, Malát, Kuchárik – Kopidlanský, Kotrba, Toman, Lorenc, Grosskopf, Brtník Jan, Vlach, Lorencová

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ

HC Klatovy – IHC Písek 12:0. Třetiny: 2:0, 5:0, 5:0.

Branky a nahrávky: 13. Kaiser, 15. Kosnar (Turhobr, Jonáš), 26. Prokop (Kolloros), 33. Vacík (Ferus), 34. Kaiser (Prokop), 35. Kosnar (Turhobr), 36. Hlavatý (Kaiser), 44. Prokop (Mazancová, Vacík), 50. Kaiser (Hlavatý, Muchna), 58. Kaiser (Prokop), 60. Mazancová (Balák), 60. Hrach (Turhobr). Rozhodčí: Jindra, Hrdlička. Vyloučení: 4:4. Diváků: 55.

Sestava HC Klatovy: Raboch – Krsová, Jonáš, Bradáč, Mazancová, Balák, Vacík – Kosnar, Turhobr, Hrach, Hlavatý, Kaiser, Muchna, Sládek, Prokop, Ferus, Kolloros

Sezona se rozjíždí

Oba klatovské žákovské kolektivy čekají o víkendu dva zápasy. V sobotu zajíždějí do Jindřichova Hradce, v neděli hostí Tábor.

Zápasem ve Vimperku zahájí v sobotu sezonu v krajské lize klatovští junioři, v krajské lize dorostu míří Klatovští na úvod také v sobotu do Českého Krumlova.