Dvoubrankový náskok nakonec Tangu nestačil

Klatovy – Místo tradičních dvou zápasů Šumavské ligy amatérského hokeje se odehrál pouze jediný, protože hokejisté Autokemfu odehráli zápas s Fans & Malá Víska v náhradním termínu.

14.2.2011

Ilustrační fotoFoto: Profimedia.cz

V jediném utkání se tedy střetly týmy HC Nýrsko 2009 a HC Tanga. Nýrsko si chtělo zachovat teoretickou šanci na vítězství v soutěži, a tak muselo tento zápas vyhrát. Tango, které je jen o celkové skóre na třetím místě před Kineticem, chtělo svoje umístění potvrdit. Náskok Tanga 3:1 z 16. minuty stačil pouze na remízu. Nýrští Kajínek s Vlasákem zařídili v power play 14 sekund před koncem utkání cennou remízu.

HC 2009 Nýrsko – HC Tango 3:3.

Jako první se prosadil Hradecký z Tanga, který po nahrávce Votavy překonal Valentu. V 8. minutě Votava po nahrávce Kubeše překonal Valentu podruhé a Tango vedlo 2:0. Nýrsko o sobě dalo vědět ve 13. minutě, kdy Vlasák, který ještě minulou sezonu hájil barvy Tanga, skvěle nahrál Kajínkovi, a ten nedal brankáři Míškovi šanci.

Ve druhé třetině se premiérově trefil Procházka, a tak Tango šlo do třetí třetiny s náskokem dvou gólů. Chvíle Nýrska přišla až na závěr utkání, kdy se nejdříve trefil Vlasák a pak v power play Kajínek.

Třetiny: 1:2, 0:1, 2:0. Branky: Kajínek 2, Vlasák (nahrávky: Kajínek, Vlasák) - Votava, Hradecký, Procházka (nahrávky: Kubeš 2). Vyloučení: 4:2.

14.2.2011

Pražan neměl řidičák a navíc ještě řídil pod vlivem drog

Jiří Vytiska se zúčastnil mistrovství světa v Litvě.

Vytiska v sobotu poměří své síly se světovou špičkou

Horažďovice uvidí duel o první místo

Klatovsko – O víkendu pokračují fotbalové soutěže mužů. Zápasy Vrhaveč – Hrádek a Hrádek B – Plánice se hrají až ve čtvrtek.