Po nedělním vítězném duelu doma s Mrákovem je ve středu rovněž v domácím prostředí čekal teoreticky silnější soupeř TJ Sušice. Hosté po sestupu z krajského přeboru pod vedením nového trenéra Františka Melky, kterého známe z dřívějšího dlouholetého působení u Sokola Hradešice, ale 130 diváků zklamali. Po předchozím zápase v Přešticích, kde Sušice podlehla 6:1, tentokrát ve Strážově inkasovali čtyřbrankovou porážku.

Strážov - Sušice 4:0 (3:0). Přestože se jednalo o přípravu, favorizovaní hosté v duelu s účastníkem nižší soutěže značně za domácími hráči pokulhávali. V jejich obranné činnosti i v útoku to skřípalo a Strážovští jim dali velkou lekci v koncovce. Skóre zápasu otevřel v 16. minutě po úspěšně zakončeném brejku Janka. Čtyři minuty nato zvýšil po vtipném uvolnění Mayer a ve 26. minutě na 3:0 zvýšil po úspěšném vyškolení obrany a brankáře mladíček Lorenc.

Po změně stran hosté prostřídali a měli častěji míč na svých kopačkách. Domácí ale hráli v obranné činnosti disciplinovaně, a když je svými zákroky několikrát podržel brankář Javorský, územní převahu hostů přečkali a byli to oni, kteří z brejků mohli několikrát skórovat. Na konečných 4:0 zvýšil po pěkné přihrávce od Mayera do uličky Štěpán Presl. Domácí byli za předvedený výkon po utkání odměněni potleskem, hosté odcházeli se svěšenými hlavami a určitě mají o čem přemýšlet.

Branky: 16. Janka, 20. Mayer, 26. Lorenc, 76. Š. Presl. Rozhodčí: Pressl Václav z Klenové. Sestava domácích: Javorský - Rejko, Čížek, Helm, Michel – Lorenc, P. Presl, Kalivoda R. (T. Matějka), Mayer – Janka, Š. Presl. Střídali: Vaněk, T. Matějka a M. Hosnedl.