Splnili tak svůj cíl odčinit velice špatný výkon z posledního zápasu, kdy doma prohráli 1:7 z rezervou z jihočeské metropole. Trenérům se vyplatilo udělat na rozdíl od minulého zápasu několik korektur v sestavě a tři body jsou pro všechny další motivací.

STARŠÍ ŽÁCI

Jindřichův Hradec – Sušice 1:5 (1:1). Prvního gólu se dočkali domácí, když po nedorozumění mezi obránci šel útočník sám na branku a s přehledem proměnil. Pak už stříleli jen hosté. Do přestávky stačil vyrovnat Heřman Svoboda. Druhý poločas byl zcela ve znamení hostů. Další dvě trefy přidal výborně hrající Heřman Svoboda, po jednom přidali Pavel Švec a Jiří Sedláček.

„Už při rozcvičení bylo vidět, že se kluci na zápas těší a že chtějí získat konečně už i nějaký ten bod do tabulky. Všichni hráči, kteří nastoupili, si zaslouží za tento zápas poděkování za příkladnou bojovnost až do konce a nezbývá jen doufat, že s tímto pojetím budou pokračovat i nadále,“ pochválil své svěřence trenér Sušice Pavel Hubáček.

Sestava Sušice: Havránek Filip, Šoural Tomáš, Skrbek Ondřej, Myslík Pavel, Šašek Martin, Dlouhý František, Sedláček Jiří, Šimek Michal, Svoboda Heřman, Švec Pavel, Zachata Josef, Pešek David, Ondro Marek

MLADŠÍ ŽÁCI

Jindřichův Hradec – Sušice 5:1 (3:0). Mladší žáci, jak je jejich zvykem, sice příkladně bojovali, ale narazili na velice kvalitního soupeře, na kterého prostě neměli. Domácí byli rychlejší, důraznější, přesnější a po prvním poločase už vedli 3:0. Hosté se v druhém poločase snažili s výsledkem ještě něco udělat, více se tlačili k brance domácích, podařilo se jim i snížit na 1:3, ale na víc už jim síly nestačily. Domácí ke konci přidali ještě dva góly.

Sestava Sušice: Kožmín Filip, Homolka Lukáš, Jurga Jakub, Hubáček Patrik, Brabec Jakub, Pojar Jakub, Kutil Jiří, Miškovič Filip, Klas Martin, Hájek Lukáš, Dohnal Martin, Jána František, Klas Daniel, Bernátek David, Dryk Jakub.