Za vítězným Kolincem skončí druhý Strážov, který si v přímém souboji o toto umístění doma poradil v derby s Duklou Janovice. Boj o druhou příčku Janovice prohrály, ale pokud v posledním kole na svém hřišti porazí Neznašovy, obsadí v konečné tabulce třetí příčku.

Ve skupině B se rozešly první dva týmy tabulky v Nalžovských Horách dělbou bodů. Blíže k vítězství byli domácí, kteří se dvě minuty před koncem ujali vedení gólem z penalty, ale proti byl maloborský Chaluš, který v poslední minutě zápasu srovnal na konečných 2:2.

SKUPINA A: Strážov - Janovice 5:1 (2:0; domácí potřebovali k jistotě druhého místa hosty z Janovic porazit a svého soupeře přehrávali po celou dobu utkání; branky: 29. a 30. L. Mikyna, 39. z PK a 64. J. Soušek, 66. A. Presl - 54. M. Švůgr; rozhodčí: T. Švůgr; diváků: 30; ŽK: 0:1); Měčín – Kolinec 3:4 (2:1; branky: O. Šlajch, Cibulka, Klíma; rozhodčí: Dykalov; diváků: 20).

SKUPINA B: Chanovice - Hartmanice 7:1 (2:0; branky: 18., 52. a 63. P. Soukup, 12 ., 66. a 70. Sivák, 65. Hájek - 53. P. Bubela; rozhodčí: Kurc; diváků: 40; ŽK: 3:3; ČK: 0:1); Nalžovské Hory - Malý Bor 2:2 (1:0; branky: 23. P. Bouzek, 68. V. Nauš z PK – 41. M. Hlaváč, 70. T.Chaluš; rozhodčí: Mácal; ŽK: 3:2; diváků: 40).