Překvapivou remízou začal v plánické sportovní hale program šestého kola zimní Dívčí amatérské fotbalové ligy.

Dosud vedoucí Křeč se o body podělila s dvoreckými Devilkami, když po poločase o gól prohrávala a bod zachránila doslova v hodině dvanácté. Zaváhání Křeče využilo kobří áčko, které v bolešinském derby potvrdilo roli favorita, i když jen těsným výsledkem, a ujalo se vedení průběžného pořadí.

V dalším utkání porazily Andělky těsně Panterky a připsaly si tak druhou výhru v soutěži. Plánice pak nedokázala udržet jednobrankový náskok z prvního poločasu a nakonec se s neznašovskými Sokolkami o body musela spravedlivě rozdělit.

Třináct branek padlo v posledním zápase kola mezi nováčkem z Nalžovských Hor a zkušenými Vodnicemi. Ty daly nakonec o jednu branku víc, když o svém těsném vítězství rozhodly v předposlední minutě zápasu. Že se nehrálo v rukavičkách, dokazují tři žluté karty, které v tomto duelu musel udělit rozhodčí Václav Simbartl.

„Hattrickem se blýskly v šestém kole tři hráčky. Adéla Lepíčková z Devils, Petra Mastná z Vodnic a Marta Lupoměská ze Silver Hills,“ vyjmenovala nejlepší střelkyně Kateřina Simbartlová z bolešinského áčka, které šesté kolo mělo organizačně na svých bedrech.

Výsledky zápasů 6. kola:

PS Křeč Mochtín - Devils Dvorec 6:6 (3:4; branky: 4. a 17. z PK Sedláčková, 20. a 50. Musílková, 37. a 40. Levá Strnadová - 10., 12. a 19. Lepíčková, 13. Jandošová, 33. vlastní, 39. Škopková; ŽK: 1:0 – 37. Levá Strnadová, skluz; rozhodčí: Václav Simbartl).

Kobra Bolešiny A - Kobra Bolešiny B 3:2 (2:0; branky: 10. H. Mazancová, 14. a 29. A. Mazancová – 32 a 37. Voráčová; rozhodčí: Roman Bína).

Andělky ze Svaté Anny - Panters Klatovy 3:2 (0:1; branky: 33. Fronková, 41. Niklová, 41. Vlčková – 13. B. Babková z PK, 45. Fialová; rozhodčí: V. Simbartl).

Sokol Neznašovy – Plánice 2:2 (1:2; branky: 24. Maňasová, 41. Kalivodová – 12. a 13. vlastní; rozhodčí: V. Simbartl).

Silver Hills – Vodnice KH Kinetic Klatovy 6:7 (4:5; branky: 9. a 12. Vlasáková, 11., 21. a 32. Lupoměská, 32. vlastní – 6. Ulrichová, 8. vlastní, 15. Pivonková, 23., 24. a 31. Mastná, 49. M. Mužíková; ŽK: 2:1 – 24. Mastná, skluz, 33. Lupoměská, skluz; 50. Šperlíková, držení; rozhodčí: Simbartl).

Soutěž pokračuje v sobotu 11. prosince v plánické sportovní hale sedmým kolem.